Search within pages and documents

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Ploché displeje

Segment plochých displejů zahrnuje stále rostoucí počet technologií elektronického vizuálního zobrazení. Tyto displeje jsou lehčí a tenčí než tradiční televizní přijímače a obrazovky na bázi katodových trubic (CRT displeje). V mnoha oblastech použití, zejména v případě přenosných zařízení, jako jsou notebooky, mobilní telefony nebo digitální fotoaparáty, jsou nedostatky zobrazení kompenzovány přenosností.

  • Související aplikace
  • Související výrobky
  • Související servis

Správný výběr jako základ řešení pro vytápění a chlazení

Unikátní materiály, které společnost Alfa Laval vybírá na základě svých dlouholetých zkušeností, jsou zárukou vysoké čistoty při výrobě, snížení rizika kontaminace ultračisté vody, odolnosti vůči agresivním médiím a dlouhé životnosti. Společnost Alfa Laval dodá správný výměník tepla každému výrobci polovodičů přesně podle jeho požadavků.

Pokročilá řešení pro přenos tepla

Společnost Alfa Laval je lídrem v oblasti technologie přenosu tepla. Máme velká výzkumná a vývojová centra, vlastní laboratoř pro vývoj materiálů a bohaté zkušenosti s jejich výběrem. Naše řešení jsou zárukou dlouhé životnosti materiálů a přínosu pro výrobu našich zákazníků. Pomáháme například minimalizovat riziko kontaminace ultračisté vody.

Rozsáhlá nabídka výrobků

Společnost Alfa Laval nabízí širokou řadu mimořádně spolehlivých výměníků tepla s různou velikostí a kapacitou a z různých materiálů. Naše výrobky jsou vysoce účinné při rekuperaci tepla a mají nízkou spotřebu elektrické energie a vody. Můžete se spolehnout, že vám dodáme správný výměník tepla pro každé použití. Máme vlastní přísné zásady ochrany životního prostředí a dodržování kvality a naše výroba probíhá podle norem ISO 9000 a ISO 14000.

Kvalifikovaní prodejci

Naši prodejci se velmi dobře orientují v problematice výroby polovodičů. Odborníci společnosti Alfa Laval vám ochotně poskytnou další informace o naší nabídce a navrhnou vám optimální řešení pro přenos tepla pro konkrétní úkoly při výrobě polovodičů.

Rychlá a spolehlivá podpora na celém světě

Díky naší globální síti partnerů a prodejců a vysoce účinnému systému dodavatelů můžeme nabídnout rychlé a spolehlivé dodávky přesně na čas i v případě těch největších projektů. Celosvětová servisní síť nabízí servisní služby a náhradní díly pro výměníky tepla od společnosti Alfa Laval a jiných výrobců s non-stop provozem pro skutečný klid na práci.

Vyžádat si informace

Vyžádat si cenovou nabídku pro Ploché displeje