Search within pages and documents

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

360° portfolio servisních služeb

Zvýšení výkonu na zcela novou úroveň

Využití servisních služeb od společnosti Alfa Laval je nejlepším způsobem, jak si dlouhodobě zajistit špičkové výrobní výsledky. Právě široká nabídka servisních služeb je tím, co vám pomůže pozvednout vaše výrobní postupy na zcela novou úroveň.

Servisní know-how

Naši kvalifikovaní servisní technici s bohatými zkušenostmi s technologiemi výměny tepla, separace a dopravy kapalin vědí, jak optimalizovat vaši výrobu s výrobky Alfa Laval. Naše odborné technické zázemí rovněž využíváme k údržbě zařízení všech značek – tyto servisní činnosti nazýváme „AllBrands“ (všechny značky).

Optimalizace provozních činností

Auditové služby společnosti Alfa Laval vám pomohou odhalit plný potenciál vašich zařízení, systémů nebo procesů. Odborníci ze společnosti Alfa Laval provedou důkladnou analýzu vašich provozních činností a doporučí postupy pro zvýšení výkonu a snížení celkových výrobních nákladů.

Auditové služby Alfa Laval

Optimální intervaly čištění

Se službami monitorování Alfa Laval můžete určit správné servisní intervaly pro vaše zařízení. Plánovaná údržba podle skutečných provozních podmínek podporuje provozuschopnost, zvyšuje bezpečnost a šetří čas a peníze. 

Monitorování provozních podmínek Alfa Laval

Obnovení výkonu

Služby čištění chemickými prostředky od společnosti Alfa Laval můžete využít k obnově optimálního stavu provozních povrchů. Naše CIP zařízení (čištění na místě) a čisticí prostředky jsou navrženy a formulovány speciálně pro účinné odstranění nečistot usazených v zařízeních k přenosu tepla, separaci a dopravě kapalin Alfa Laval. 

Služby čištění chemickými prostředky Alfa Laval

Generální opravy a běžné opravy nabízené společností Alfa Laval jsou zárukou toho, že vám budou výměníky tepla a ostatní výrobky od společnosti Alfa Laval sloužit účinně a optimálně další dlouhá léta. 

Renovace a opravy Alfa Laval

How can we help you?V případě dotazů či požadavků nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás

Alfa Laval Exclusive Stock

Na základě smlouvy o výhradním uskladnění uzavřené se společností Alfa Laval pro vás vyhradíme klíčové náhradní díly a uskladníme je v jednom z našich distribučních center nebo na jiném vhodném místě. Za díly zaplatíte až v okamžiku, kdy je budete potřebovat. Odeslání v den objednání zkracuje prostoje a poskytne vám klidnější čekání na nové díly.