Search within pages and documents

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Program pro prodejní partnery

Společný rozvoj podnikání

Všichni naši prodejní partneři jsou pro nás důležití. Jsou nedílnou součástí našeho způsobu podnikání a pomáhají nám se zastoupením na globálním trhu. Proto všem našim prodejním partnerům pomáháme v jejich rozvoji.

Jestliže se stanete autorizovaným, certifikovaným nebo hlavním prodejním partnerem společnosti Alfa Laval, získáte nástroje a podporu, které vám pomohou rozvíjet spolupráci s novými a stávajícími zákazníky.

Vzájemná podpora

Smyslem našeho programu pro prodejní partnery je vytvoření stabilního partnerství, které bude dlouhodobě ziskové pro obě strany. Cílem je konkrétní hospodářský výsledek!


Autorizovaný partner

Na úrovni autorizovaného partnera získáte přístup k novým nástrojům pro zvýšení efektivity vašeho podnikání a nabytí nových dovedností s minimálními nároky na váš čas a zdroje.


Certifikovaný partner

Jestliže se rozhodnete stát certifikovaným partnerem, propojíme ještě více své aktivity a vytvoříme tím nové příležitosti k rozvoji obou stran. Jakmile se stanete certifikovaným partnerem, vytvoříme podnikatelský plán s podrobnými cíli dalšího růstu a rozvojovými aktivitami.


Hlavní partner

Hlavní partneři jsou s námi velmi úzce propojeni. Jako hlavní partner získáte příležitosti, které může nabídnout pouze lídr na globálním trhu. Naši odborníci úzce spolupracují s hlavními partnery na posílení vašeho postavení na trhu. Patří sem individuální, velmi intenzivní školení, které vám pomůže s prodejem, vaši zaměstnanci se detailně seznámí s výrobky a službami společnosti Alfa Laval.

Získejte nové podnikatelské příležitosti.

Máte-li zájem o spolupráci s našimi manažery pro prodejní partnery, chtěli by jste získali více informací o programu pro prodejní partnery společnosti Alfa Laval, neváhejte nás kontaktovat.

Všichni naši prodejní partneři jsou pro nás důležití. Jsou nedílnou součástí našeho způsobu podnikání a pomáhají nám se zastoupením na globálním trhu. Proto všem našim prodejním partnerům pomáhá v jejich rozvoji.

Potřebujete další informace?

Kontaktujte nás