Search within pages and documents

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Služby technické podpory

Jestliže vás zpomalí problém, je každá minuta drahá. Naši odborníci na celém světě vám pomohou rychle vyřešit každý problém. Cílem všech našich služeb technické podpory je maximalizace dostupnosti a provozuschopnosti vašich zařízení. Pomoc odborníku kdykoliv a kdekoliv

Společnost Alfa Laval disponuje kompletními znalostmi o komponentech od subdodavatelů a provozními/servisními zkušenostmi a má kompletní dokumentaci ke všem výrobkům a systémům, které dodává, jako jsou parní kotle pro lodní průmysl, generátory inertních plynů, ohřívače topného oleje, hořáky, řídicí systémy, jednotky pro rekuperaci odpadního tepla nebo výměníky tepla. Provádíme také opravy a modernizace celé řady ohřívačů a hořákových systémů od jiných výrobců. Na základě našich znalostí a profesionálního přístupu vytváříme a dodáváme řešení, která přispívají k bezpečnému a spolehlivému provozu zařízení, nízkým nákladům během celé životnosti zařízení a nízkému dopadu na životní prostředí.

Opravy na palubách lodí

Vysoce kvalifikovaní výrobci hořáků a svářeči z našich vlastních závodů jsou vyškoleni k provádění účinných oprav, které naráz plní požadavky na klasifikaci.

Cenově dostupná řešení

Společnost Alfa Laval vyvíjí a nabízí řešení, která mají příznivý dopad na provozní náklady a která se soustředí na ochranu životního prostředí. Před doporučením řešení vždy posoudíme náklady na opravu, dobu odstavení plavidla z provozu a provozní náklady. Vyvinuli jsme řešení v podobě výměny/doplnění kompletních systémů – zákazník tak získává plně moderní zařízení a v mnoha případech s kratším přerušením provozu plavidla než při tradičních opravách nebo výměnách.

Vliv na životní prostředí

Vzhledem k rostoucím provozním nákladům dnešních lodí jsme vyvinuli také řešení pro optimalizaci a využití odpadního tepla, zejména z motorů, která vám pomohou minimalizovat provozní náklady vašeho plavidla. Naši zkušení technici vytvářejí řešení, která využívají technologie šetrné k životnímu prostředí a odpovídají všem normám a předpisům.

Program prodloužení životnosti lodí s pohonem na LNG

Ukazuje se, že prodloužení životnosti lodí s pohonem na LNG je vzhledem k ekonomickým podmínkám výhodné. Další provoz generátoru inertního plynu vyžaduje kontrolu jeho klíčových prvků, jako jsou spalovací komora, ventily a chiller. Kontrolu provádí společnost Alfa Laval. Potom vám doporučíme, jaké části by se měly vyměnit, a vysvětlíme proč. Společně potom vytvoříme podrobný plán k zajištění dlouhodobé činnosti bez zbytečných nákladů.

How can we help you?V případě dotazů či požadavků nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás

  • Telefonická podpora
  • Poservisní monitorování
  • Řešení problémů
  • Prohlídky