Search within pages and documents

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Přehled servisních partnerů, služeb a podpory

Optimalizované postupy přispívají k lepší produktivitě výroby v průběhu celé životnosti zařízení

Bezkonkurenční spolehlivost. Optimální výkon. Funkční provozní ekonomika. Snadná dostupnost. Právě proto investujete do výrobků Alfa Laval. Proč ale přestávat?
Se servisními službami od společnosti Alfa Laval můžete zůstat v klidu po celou dobu provozní životnosti vašeho zařízení.

Jestliže si vyberete nejlepší zařízení na trhu, měli byste si vybrat také nejlepší servis a podporu. Pouze tehdy budete mít jistotu, že vaše výroba bude probíhat hladce bez prostojů. Přesně to můžete očekávat od zařízení společnosti Alfa Laval.

Delší provozuschopnost

Správná provozní činnost a údržba zařízení znamenají delší provozuschopnost. S prvotřídními servisními službami od společnosti Alfa Laval se stanou neplánované odstávky výroby minulostí. Delší provozuschopnost znamená méně problémů, delší životnost zařízení, celkově nižší výrobní náklady a větší ziskovost.

Větší dostupnost

Alfa Laval Parts & Service

Čas jsou peníze – dostupnost je proto vším. Včasné provedení servisních služeb od společnosti Alfa Laval je samozřejmostí – od rychlé dodávky náhradních dílů, rychlé pomoci profesionálních servisních techniků v místě výroby, až po specializované služby poskytované v některém z našich servisních zařízení.

Osm strategicky umístěných distribučních center na celém světě vám může okamžitě dodat zhruba 50 000 unikátních náhradních dílů. Uzavřením smlouvy se společností Alfa Laval o výhradním skladování si můžete v jednom ze čtyř distribučních center rezervovat klíčové náhradní díly, které vám dodáme přesně v den, kdy je budete potřebovat.

Kontinuální optimalizace

Společnost Alfa Laval vám pomůže optimalizovat vaše výrobní postupy. Na základě našich znalostí aplikací a dlouhodobých praktických zkušeností vám můžeme poradit, jak maximálně využít potenciál používaných zařízení. Modernizace výrobních postupů od společnosti Alfa Laval vám nepřinese jen nejnovější technologii a software, ale také nižší energetické náklady, větší výrobní kapacitu nebo delší provozní životnost vašich zařízení.

Servis podle vašich požadavků

Společnost Alfa Laval nabízí komplexní portfolio náhradních dílů a servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho výrobního zařízení.

Nabídka je velmi široká a zahrnuje, mimo jiné, tyto služby:

 • Dodávka originálních náhradních dílů
 • Instalace a uvádění do provozu
 • Opravy v autorizovaných servisních centrech
 • Servisní služby přímo u vás pro váš komfort
 • Servisní smlouvy
 • Protokoly o provedených servisních návštěvách
 • Výhradní uskladnění náhradních dílů pouze pro vás
 • Modernizace pro vylepšení výkonu a prodloužení životnosti
 • Konzultační služby a poradenství 
 • Školení 
 • Audity zařízení a pracovišť

How can we help you?V případě dotazů či požadavků nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás

Zjistěte, jak můžete zvýšit výkon svého zařízení a dosáhnout optimální provozuschopnosti, dostupnosti a optimalizace. Zcela nová brožura vysvětluje, jak společnost Alfa Laval poskytuje servisní služby přesně podle vašich požadavků a přispívá tak k tomu, aby vaše zařízení a systémy pracovaly maximálně efektivně.

   

Servisní smlouva je ideálním doplňkem k vašemu zařízení Alfa Laval. Jde o individuálně nastavený balíček servisních služeb s úplnou flexibilitou.

Může obsahovat jakoukoliv servisní službu, kterou poskytuje společnost Alfa Laval. V průběhu času přitom můžete obsah balíčku libovolně měnit podle svých potřeb.

Mezi hlavní přednosti patří:

 • Maximální návratnost investice a celkově nižší výrobní náklady
 • Maximální výkon a provozuschopnost
 • Nižší provozní náklady
 • Fixní náklady na servis, snadné plánování výdajů

   

Stáhněte si hygienické modely výrobků v neutrálním nebo nativním formátu CAD souborů. Možné stáhnout i 3D PDF souborů.

 Podívejte se na CAD portal

Více informací ohledně servisu, údržby a objednávek náhradních dílů Alfa Laval Vám poskytne:
Ing. Stanislav Novák,
na tel.: +420 234 710 703, 
e-mail: stanislav.novak@alfalaval.com