Search within pages and documents

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Náhradní díly

Bezkonkurenční kvalita od společnosti Alfa Laval

Když přijdou na řadu náhradní díly, kvalitním náhradním dílům od společnosti Alfa Laval se nic nevyrovná. Díky rychlému a snadnému přístupu k nejširší nabídce vysoce kvalitních náhradních dílů můžete dlouhodobě zvýšit svou produktivitu, maximalizovat provozuschopnost a ušetřit čas a peníze.

Alfa Laval Spare PartsBezkonkurenční kvalita

Náhradní díly Alfa Laval konstruované a vyráběné s důrazem na odolnost, spolehlivost, produktivitu, šetrnost k životnímu prostředí a dlouhou životnost se vyznačují prvotřídním výkonem. Náhradní díly Alfa Laval se vyrábějí podle přesných parametrů a svou kvalitu osvědčily nejen v našich zkušebních laboratořích, ale také ve výrobních linkách na celém světě.

Naše náhradní díly s doloženou certifikací stále vyvíjíme tak, aby splňovaly nejpřísnější normy a předpisy, jako například nařízení REACH. Na žádost zákazníka může společnost Alfa Laval pro klíčové náhradní díly určené k použití ve výrobě potravin, v biotechnologickém a farmaceutickém průmyslu, v lodním průmyslu a ve výrobě jaderné elektřiny dodat certifikát potvrzující plnou dohledatelnost.

Použitím náhradních dílů Alfa Laval nejen ušetříte peníze, ale také účinně podpoříte provozní spolehlivost svého výrobního zařízení, maximalizujete provozuschopnost a minimalizujete prostoje.

Nejnižší celkové provozní náklady

Použití náhradních dílů Alfa Laval garantuje nejnižší možné celkové provozní náklady během celé životnosti kvalitních zařízení Alfa Laval. Získáte jistotu správných náhradních dílů ve správném obalu, ve správné velikosti a se správnými pokyny. Touto péčí si vaše zařízení zachová svou hodnotu během celé své provozní životnosti.

Alfa Laval Spare PartsNon-stop dostupnost

Náhradní díly Alfa Laval jsou k dostání non-stop po celém světě. Díky naší celosvětové servisní síti máte snadný přístup k našim skladovým zásobám náhradních dílů v osmi hlavních distribučních centrech Alfa Laval na celém světě. Autorizovaní distributoři Alfa Laval dále nabízejí rychlý přístup k místním skladovým zásobám náhradních dílů – to platí zejména pro čerpadla a ventily.

Společnost Alfa Laval udržuje rozsáhlé skladové zásoby náhradních dílů pro naše aktuální výrobky a některé historické náhradní díly, které jsou staré až 100 let.

Náš skladový systém obsahuje bohaté informace, jako jsou technické parametry a dostupnost pro více než 450 tisíc náhradních dílů. Máme skladem více než 50 tisíc unikátních náhradních dílů.

How can we help you?V případě dotazů či požadavků nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás

Alfa Laval Exclusive Stock

Na základě smlouvy o výhradním uskladnění uzavřené se společností Alfa Laval pro vás vyhradíme klíčové náhradní díly a uskladníme je v jednom z našich distribučních center nebo na jiném vhodném místě. Za díly zaplatíte až v okamžiku, kdy je budete potřebovat. Odeslání v den objednání zkracuje prostoje a poskytne vám klidnější čekání na nové díly.

  • Pohotovostní/Havarijní servisní služby. Při neplánovaných poruchách přijímáme objednávky náhradních dílů také mimo pracovní dobu, abychom minimalizovali vaše prostoje.
  • Servisní sady. Nabízíme sady pro uvádění zařízení do provozu, modernizaci, preventivní údržbu, průběžný servis a kontroly, velký servis a generální opravy, které se snadno aplikují a podpoří vaši produktivitu. Každá sada obsahuje všechny požadované díly pro konkrétní servisní zásah. Pomocné a modernizační sady můžete objednávat v distribučních centrech Alfa Laval. Tyto sady zjednodušují objednávky náhradních dílů a jsou zárukou toho, že budete mít všechny požadované díly k provedení vybraného servisního zákroku.
  • Výměna. Renovované náhradní díly pro odstředivky pro zvýšení dostupnosti, snížení nákladů, rychlé provedení změn a omezení prostojů.