Alfa Laval - Přejeme Vám krásné svátky 2021

Odhodláni tvořit zářnější budoucnost

Letošní rok se chýlí ke konci. Jako obvykle bychom vám rádi srdečně poděkovali za spolupráci v roce 2021. Těšíme se na pokračující a prosperující spolupráci, která se zaměří na vývoj špičkových a udržitelných řešení, jež lidem i naší planetě zajistí lepší budoucnost.

A doufáme, že se nám to podaří společně. V uplynulém roce ušetřily výměníky tepla Alfa Laval našim zákazníkům v jejich energeticky úsporných aplikacích celkem 50 GW energie. Tyto úspory snížily roční emise uhlíku o 25 milionů tun, což je o něco více než celkové emise města Paříže. Kompenzace klimatických změn je v současnosti důležitým tématem... a nemohla by se uskutečnit bez sílných partnerství.

Přejeme Vám krásné svátky!

Partnerství pro urychlení Vaší udržitelnosti

Každý ušetřený kW energie má stejnou hodnotu jako výroba jednoho nového kW čisté energie. Ve společnosti Alfa Laval víme, jak zefektivnit Vaše procesy - a zvýšit jejich udržitelnost. Již více než 90 let vyvíjíme deskové výměníky tepla pro optimalizaci přenosu tepla v aplikacích ohřevu a chlazení.

V tomto videu se dozvíte, jak naše inovativní řešení již podporují zvýšenou potřebu zákazníků v oblasti energetické účinnosti a snižování emisí.

Přečtěte si více o řešeních Alfa Laval pro energetickou účinnost