Deskové výměníky tepla a systémy Alfa Laval hrají v centrálním zásobování teplem klíčovou roli. Tento spolehlivý a ekologický způsob zásobování teplem umožňuje flexibilně využívat různé zdroje ohřevu včetně energie z obnovitelných nebo recyklovaných zdrojů.

360° portfolio servisních služeb

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.

 

Úsporná a energeticky účinná řešení

Centrální zásobování teplem dodává teplo z centrálního zdroje přes předávací stanice do jednotlivých budov. Kompaktní deskové výměníky tepla a systémy vytápění Alfa Laval jsou klíčové části sítě centrálního zásobování. Oproti trubkovým výměníkům tepla, které se dříve používaly v systémech centrálního zásobování teplem, pomáhají energeticky úsporné deskové výměníky tepla snížit provozní náklady a dopad na životní prostředí. Výměníky tepla a systémy Alfa Laval se používají v systémech centrálního zásobování teplem na celém světě.

Komfortní a flexibilní použití

Centrální zásobování tepla znamená pro spotřebitele bezproblémový způsob dodávek energie. Centrální zdroj systému zásobování teplem je komfortnější a účinnější než malé individuální systémy vytápění v jednotlivých domech. Možnosti využití obnovitelné a recyklované energie ze zdrojů, jako jsou průmyslová výroba nebo spalování odpadů, činí ze systému centrálního zásobování teplem flexibilní a energeticky účinné řešení.

Zde najdete veškeré potřebné informace týkajícící se aplikace HVAC  Alfa Laval.

Přečtěte si více

 

 

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající výsledky

Vyžádat si informace

Vyžádat si cenovou nabídku pro Centrální zásobování teplem

Kontaktní osoba