Vyhledávání v rámci stránek a dokumentů

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Komerční chlazení

V chladicích systémech v obytných i komerčních budovách se používají výměníky Alfa Laval – klimatizační systémy (chillery), příprava teplé vody (kotle/solární energie), tepelná čerpadla a systémy chlazení v přepravě.

  • Související výrobky
  • Související servis
Vše Deskové výměníky tepla Trubkové výměníky tepla Vzduchové výměníky tepla s žebrovkou

Čerstvé potraviny každý den

S více než 80 lety zkušeností s vývojem výměníků tepla Alfa Laval ví, co to znamená dodávat energeticky účinná technická řešení pro  každou aplikaci. Naše značka je symbolem výkonnosti a naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší výrobky a technická řešení pro vaše podnikání.  Vyvíjíme vysoce standardizované řady výrobků, kterým přiřazujeme čísla pro snadný výběr a rychlou dodávku. Můžete se proto spolehnout, že vám dodáme vždy to správné řešení.

Technická řešení připravená čelit budoucím výzvám

Naše energeticky úsporná řešení pro chladírenství vyvíjíme podle dnešních požadavků v průmyslu a přizpůsobujeme je tak, aby splňovaly i budoucí mezinárodní požadavky na chladiva a emise. Výměníky tepla Alfa Laval jsou certifikovány podle dále uvedených zákonů a norem.

  • Energetická účinnost – naše výrobky a technická řešení šetří energii, snižují náklady a obstojí i v budoucnu.
  • Vysoká spolehlivost – Alfa Laval je výrobce kvalitních komponentů s více než 80 lety zkušeností v oblasti technologií přenosu tepla a více než 5 000 instalacemi po celém světě.
  • Jednoduché a snadno dostupné výrobky – nabízíme kompatibilní, plně standardizovanou řadu výrobků dostupných skladem. Naše produkty lze snadno vybrat a instalovat. Nezáleží na tom, ve kterém státě působíte – jsme vám vždy nablízku, připraveni pomoci.

 

Komerční chladiče vzduchu pro lepší a účinější chlazení s nižší spotřebou elektrické energie.

Další informace

Distributoři Alfa Laval se skvělým přehledem o výrobcích vám poskytnou prvotřídní služby, abyste získali přesně ten produkt, který je nejvhodnější pro vaši aplikaci.

Další informace

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.

 

Vyžádat si informace

Vyžádat si cenovou nabídku pro Komerční chlazení