Biotechnologie

Produkce léků na bázi proteinů je důležitým a rychle se rozvíjejícím sektorem biofarmaceutického průmyslu. Výroba vakcín proti virům, monoklonálních protilátek, glykoproteinů, léčiv a dalších léků vyžaduje účelové systémy pro šetrnou avšak účinnou fermentaci, sklizeň a purifikaci. Úspěšná výroba vyžaduje hygienická zařízení pro šetrnou dopravu buněk s eliminací rizika znečištění a maximálním výnosem.

Biotechnology with pipette and beaker

Moderní řešení pro biotechnologickou výrobu

Biofarmaceutické společnosti se potýkají s různými problémy, jako jsou předpisy, tlak na inovace a maximální zisky. Společnost Alfa Laval disponující znalostmi biotechnologických postupů pomáhá tyto problémy překonat moderními zařízeními s garantovaným hygienickým zpracováním, nízkými provozního náklady a minimálním nebezpečím kontaminace. Naše zařízení se snadným přizpůsobením pro pilotní projekty i komerční výrobu jsou zárukou bezpečné, souvislé a efektivní výroby a přispívají k růstu výrobních zisků.

Jaké jsou přednosti výrobků Alfa Laval?

  • Kompletní řada zařízení k šetrnému zpracování se snadným rozšířením pilotního projektu na plnohodnotný výrobní systém.
  • Při použití hygienických a spolehlivých zařízení pro výrobu podle cGMP se můžete spolehnout na naše zkušenosti, znalosti, instalace na klíč, podporu pro plnou validaci a kompletní dokumentaci.
  • Plně monitorovaná zařízení se snadným CIP čištěním a sterilizací pro hygienické zpracování buněčných kultur.

Brožura: Předurčeno k úspěchu

Brochure - Alfa Laval bio-based chemicals production

Zpravodaj „Near“

Aktuální informace o důležitých otázkách udržitelnosti a příležitostech ve vašem odvětví a vaší výrobě.

 

Brožura: Zdravá injekce pro Vaše podnikání

360° portfolio servisních služebAlfa Laval hygienické zařízení se opírá o Alfa Laval 360° portfolio servisních služeb. Kontaktujte nás