Výroba humánních a veterinárních léčiv

Úspěšnost biologických léčiv je podmíněna spolehlivostí výroby – od buněčných kultur a sklizně až po hotová léčiva nebo vakcíny. Společnost Alfa Laval může díky svým zkušenostem s výrobou léčiv nabídnout kompletní řadu hygienických zařízení, která splňují přísné požadavky norem na šetrnou dopravu výrobků, čistotu, spolehlivost a výkon.

Human and animal therapeutics production 640x360

Výroba humánních a veterinárních léčiv

Výroba biologických léčiv vyžaduje naprostou spolehlivost všech klíčových procesů. Musí se zohlednit faktory jako zákonné požadavky, minimální riziko kontaminace, šetrná doprava výrobků a hospodárný provoz. Společnost Alfa Laval má bohaté zkušenosti a širokou řadu hygienických zařízení, aby mohla splnit většinu výrobních požadavků.  

Měření, čerpání, separace, odvedení, ohřev, chlazení, míchání nebo smísení, automatizace, řízení nebo čištění klíčových procesů – společnost Alfa Laval nabízí téměř vše pro výrobu humánních a veterinárních léčiv; při použití hygienických a spolehlivých zařízení pro výrobu podle cGMP se můžete spolehnout na naše zkušenosti, znalosti, instalace na klíč a podporu pro plnou validaci.  Všechny komponenty se dodávají s kompletní dokumentací podle zásad správné dokumentace GDP.  Pro ultračistá čerpadla, ventily, vybavení nádrží a výměníky tepla Alfa Laval dodáváme dokumentaci  Q-doc s garancí kompletní historie všech komponent přicházejících do styku s výrobkem. 

Jaké jsou přednosti výrobků Alfa Laval?

  • Splnění požadavků norem
  • Konzistence šarží
  • Bezpečnost výrobků a vysoká kvalita
  • Ochrana integrity výrobků
  • Větší provozuschopnost a efektivita výroby
  • Maximální hygienické podmínky a efektivita
  • Nižší spotřeba elektrické energie a vody
  • Snadné uvedení do provozu, zaškolení, čištění a servis

360° portfolio servisních služebAlfa Laval hygienické zařízení se opírá o Alfa Laval 360° portfolio servisních služeb. Kontaktujte nás

Brožura: Zdravá injekce pro Vaše podnikání

Brožura: Očekávejte více - Alfa Laval Pharma-line a Pharma-X