Dokumentační balík Alfa Laval Q-doc

Alfa Laval Q-doc je náš balík kompletní dokumentace pro standardizované komponenty. Dokumenty Q-doc vycházející ze zásad „Good Documentation Practice“ (GDP) obsahují všechny informace – od výchozích surovin po dodané zařízení. Díky úplné přehlednosti informací o zdrojích, výrobě a dodavatelských řetězcích je snadné dohledat i ty nejmenší změny v materiálech nebo výrobních postupech – to platí i pro náhradní díly.

Dokumentace pro požadavky biotechnologického a farmaceutického průmyslu 

Standardní balík dokumentace Q-doc pro ultračistá zařízení od společnosti Alfa Laval garantuje úplnou sledovatelnost všech částí, které přicházejí do styku s výrobkem, jako jsou ocelové části, těsnění, atd. Výsledkem jsou vždy dokonalá shoda a zamezení možným omylům, které by vyžadovaly novou validaci.

Dokumentace Q-doc Alfa Laval obsahuje prohlášení o shodě, certifikáty materiálů, příslušné certifikáty o provedených zkouškách a informace o sadách náhradních dílů pro standardní komponenty.  Balík dokumentace Q-doc je stejně jako přejímací zkoušky v továrně (FAT) pro naše separační systémy zárukou bezproblémového postupu při kvalifikaci a validaci. Vy se tak můžete soustředit jen na svou práci. 

Stáhnout balík dokumentace Q-doc 

Všechny dokumenty Q-doc si můžete stáhnout na této stránce.

Vyhledání certifikátu Q-doc:

  • Ve vyhledávacím poli nahoře na stránce zadejte výrobní číslo/ID výrobku
  • Stiskněte tlačítko „Hledat“
  • Ve výsledcích hledání se zobrazí dokument Q-doc pro požadovaný výrobek s možností stažení ve formátu PDF.

Stáhnout vzor dokumentu Q-doc:

Certifikáty pro trubky a armatury Alfa Laval

Certifikáty podle normy EN10204 pro dodané trubky a armatury Alfa Laval.

Brožura: Zdravá injekce pro Vaše podnikání

 

Katalog produktů


Aktuální on-line verze katalogu produktů