Finální zpracování preparátů

Výroba spolehlivých a konzistentních léčiv vyžaduje správnou formulaci. Zároveň s tím se musí zajistit efektivita výroby s maximálním množstvím vyrobeného výrobku a splnění zákonných požadavků. Společnost Alfa Laval nabízí své dlouholeté zkušenosti s výrobou léčiv a široké spektrum hygienických zařízení splňujících nejpřísnější požadavky na zpracování finálních léčiv.

Final formulation 640x360

Výroba finálních léčiv

 Výroba léčiv je náročná zejména ve fázi finální formulace léčiva – od vývoje efektivnějších a ekonomičtějších postupů až po zachování stability a účinnosti výrobku. Vytvoření robustní formulace – v tekuté lékové formě, pevné lékové formě nebo jednodávkové či vícedávkové lékové formě – vyžaduje postupy, které podpoří stabilitu a zachovají bezpečnost, legitimitu, účinnost, kvalitu a čistotu léčiva.

Společnost Alfa Laval jako uznávaný partner výrobců léčiv nabízí širokou řadu zařízení určených pro hygienické aplikace. Měření, čerpání, separace, ohřev, chlazení, míchání nebo mixování, automatizace, řízení a čištění pro klíčové fáze výroby – společnost Alfa Laval nabízí téměř vše, co je potřeba pro výrobu finálního léčiva.  Všechny komponenty se navíc dodávají s kompletní farmaceutickou dokumentací podle zásad správné dokumentace GDP (Good documentation practices).  Pro ultračistá čerpadla, ventily, vybavení nádrží a výměníky tepla Alfa Laval dodáváme dokumentaci  Q-doc s garancí kompletní sledovatelnosti všech komponent zařízení přicházejících do styku s výrobkem. 

Proč si vybrat výrobky Alfa Laval?

  • Větší provozuschopnost a efektivita výroby
  • Snadné uvedení do provozu, zaškolení, čištění a servis
  • Splnění všech příslušných norem a požadavků cGMP
  • Konzistence mezi šaržemi
  • Bezpečnost výrobků a vysoká kvalita
  • Ochrana integrity hotových výrobků
  • Maximální hygienické podmínky a efektivita
  • Nižší spotřeba elektřiny a vody

360° portfolio servisních služebAlfa Laval hygienické zařízení se opírá o Alfa Laval 360° portfolio servisních služeb. Kontaktujte nás

Brožura: Zdravá injekce pro Vaše podnikání

Brožura: Očekávejte více - Alfa Laval Pharma-line a Pharma-X