Anorganické chemické látky

Rostoucí náklady, přísné předpisy a globální konkurence, to vše formuje dnešní výrobu anorganických chemických látek. Zkušenosti Alfa Laval a dodávaná zařízení přinášejí úspory na nákladech, jsou zárukou dodržování předpisů a přinášejí konkurenční výhody. Spolehlivá a efektivní řešení pro přenos tepla, separaci, kondenzaci a odpařování vám zaručí vynikající výsledky. Tato řešení vám umožní zvýšit produktivitu za současného snížení nákladů, spotřeby energie a omezení dopadů na životní prostředí.

inorganic-640x360

Optimalizace výroby anorganických chemických látek

Výroba anorganických látek – od kyseliny sírové, kyseliny chlorovodíkové a peroxidu vodíku až ke kalcinované sodě, hydroxidu sodnému a hnojivům – je pro světovou ekonomiku životně důležitá.

V rámci svého úsilí o maximalizaci výtěžnosti výroby anorganických chemických látek se můžete spolehnout na společnost Alfa Laval. Společnost Alfa Laval disponuje bohatými zkušenostmi a širokou škálou zařízení i služeb, které umožní zvládnout i ta nejnáročnější zadání – spolehlivě a s úsporou energií i nákladů.

Ať už spolupracujete přímo s Alfa Laval nebo s některým z našich autorizovaných partnerů, získáváte jistotu, že získáváte nejinovativnější a nejúčinnější systémy na výrobu anorganických chemických látek. Díky naší globální servisní síti se servisními středisky umístěnými strategicky blízko našim zákazníkům jsou vám vždy po ruce naši servisní technici i vysoce kvalitní náhradní díly značky Alfa Laval s dlouhou životností, a to bez ohledu na to, ve které části světa působíte.