Komerční chlazení

V chladicích systémech v obytných i komerčních budovách se používají výměníky Alfa Laval – klimatizační systémy (chillery), příprava teplé vody (kotle/solární energie), tepelná čerpadla a systémy chlazení v přepravě.

commercial refrigeration 640x360

Čerstvé potraviny každý den

S více než 80 lety zkušeností s vývojem výměníků tepla Alfa Laval ví, co to znamená dodávat energeticky účinná technická řešení pro  každou aplikaci. Naše značka je symbolem výkonnosti a naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší výrobky a technická řešení pro vaše podnikání.  Vyvíjíme vysoce standardizované řady výrobků, kterým přiřazujeme čísla pro snadný výběr a rychlou dodávku. Můžete se proto spolehnout, že vám dodáme vždy to správné řešení.

Technická řešení připravená čelit budoucím výzvám

Naše energeticky úsporná řešení pro chladírenství vyvíjíme podle dnešních požadavků v průmyslu a přizpůsobujeme je tak, aby splňovaly i budoucí mezinárodní požadavky na chladiva a emise. Výměníky tepla Alfa Laval jsou certifikovány podle dále uvedených zákonů a norem.

  • Energetická účinnost – naše výrobky a technická řešení šetří energii, snižují náklady a obstojí i v budoucnu.
  • Vysoká spolehlivost – Alfa Laval je výrobce kvalitních komponentů s více než 80 lety zkušeností v oblasti technologií přenosu tepla a více než 5 000 instalacemi po celém světě.
  • Jednoduché a snadno dostupné výrobky – nabízíme kompatibilní, plně standardizovanou řadu výrobků dostupných skladem. Naše produkty lze snadno vybrat a instalovat. Nezáleží na tom, ve kterém státě působíte – jsme vám vždy nablízku, připraveni pomoci.

Chladiče vzduchu Alfa Laval Optigo

 

Komerční chladiče vzduchu pro lepší a účinější chlazení s nižší spotřebou elektrické energie.

Další informace

Distributoři pro aplikace vytápění a chlazení

Distributoři Alfa Laval se skvělým přehledem o výrobcích vám poskytnou prvotřídní služby, abyste získali přesně ten produkt, který je nejvhodnější pro vaši aplikaci.

Další informace

360° portfolio servisních služeb

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.