Výroba elektřiny dieselovými agregáty

Jestliže pracujete s dieselovými či plynovými agregáty (motory) nebo je používáte k výrobě elektrické energie, bude mít na váš úspěch zásadní vliv výběr zařízení potřebných k jejich uchlazení. Spolehlivý chod a vyšší účinnost.

Engine power portfolio 640x360 2023

Se společností Alfa Laval budete mít jistotu, že vám vaše systémy vyrobí maximum elektřiny, ať už to bude malé záložní zařízení nebo systém produkující stovky megawattů elektrické energie.

Společnost Alfa Laval je předním dodavatelem komponentů s dlouhou historií spolupráce s konstruktéry motorů a dodavateli elektrické energie. Díky silnému partnerství a desetiletím spolupráce rozumíme jak samotným výrobním zařízením, tak provozním požadavkům.

Pro vaše podnikání je klíčový motor a související zařízení. Pro nás je důležité, abychom Vám zajistili maximální zisk a účinnost soustrojí.

Přímá cesta k profitabilní výrobě elektrické energie.

Protože se svět kolem nás rychle mění, chceme vám pomoci optimalizovat vaše unikátní výrobní zařízení. Soustředíme se na celkovou efektivitu a průběžné technologické inovace.  Můžeme tedy propojit energetický zisk s vynikající provozní spolehlivostí.

S odbornou pomocí společnosti Alfa Laval dosáhnete maximálního výkonu a zlepšíte svůj hospodářský výsledek.