Čištění paliva

Prvotřídní výkon není to jediné, co očekáváte od vysokorychlostních odstředivých separátorů Alfa Laval. Dnes nabízíme širokou řadu separátorů od standardních jednotek přes moduly vyrobené v provedení na klíč až po smluvní řešení. Připravíme řešení separace přesně podle vašich požadavkům.

Fuel cleaning 640x360

Flexibilní nabídka systémů čištění paliva

Vysokorychlostní odstředivé separátory Alfa Laval typu S a P Flex jsou výsledkem soustavného technického vývoje a inovativních konstrukčních řešení. Systémy separace kombinují samočisticí odstředivé separátory s vysokou účinností, minimální produkcí výstupního kalu a nízkými provozními náklady se skutečně flexibilním rozsahem dodávky – představují tak prvotřídní řešení s mnoha přednostmi.

Pro těžké topné oleje s proměnlivou hustotou

Separátory typu S s technologií Alcap jsou mimořádně vhodné k čištění těžkých topných olejů a dalších zbytkových olejů s vysokou a proměnlivou hustotou. Na základě měření obsahu vody na výstupu čistého oleje separátory automaticky upraví poměr oleje a vody v bubnu separátoru.

Pro přesně definované homogenní oleje

Separátory typu P jsou určeny k úpravě homogenních olejů s konzistentními a nízkými hustotami, jako je motorová nafta v lodním průmyslu. Separátory typu P používají technologii purifikátorů s mírou separace určenou gravitačním kroužkem. Automaticky tak nemusí přizpůsobovat svou činnost změnám v hustotě.