Chlazení motorového generátoru a chlazení při přepravě

Společnost Alfa Laval nabízí široké spektrum kompaktních a vysoce účinných integrovaných technologií chlazení pro vozidla s motory a převodovkou, které splňují nejvyšší požadavky na chlazení a utěsnění. Konstrukce se provádí podle vašeho motoru nebo vozidla, aby se maximalizovala účinnost chlazení v kompaktním, robustním a cenově dostupném řešení.

Transport cooling 640x360

Účinné chlazení

Technologie Alfa Laval jsou určeny pro aplikace, které kvůli velkému přiblížení teplot vyžadují vysokou účinnost přenosu tepla, jakou nabízí technologie deskového výměníku tepla Alfa Laval, nebo pro aplikace s nízkým tlakovým poklesem a minimálním rušením proudění, pro které jsou vhodné moderní trubkové technologie Alfa Laval. Různé aplikace také vyžadují použití odlišných materiálů. Společnost Alfa Laval používá ve svých chladicích řešeních různé materiály: titan, měď, slitiny mědi a niklu, nerezovou ocel a nebo celonerezové provedení s difuzním pájením pro aplikace, které to vyžadují.

Chlazení motorového generátoru

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní řadu výrobků pro chlazení stacionárních motorových generátorů elektrické energie, jako jsou pájené, deskové a trubkové výměníky tepla nebo chladiče plnicího vzduchu.

Tato spolehlivá chladicí řešení jsou zárukou maximálně účinného provozu vašich generátorů.

Nabízíme moderní chladicí řešení podle výkonu Cool PAC určené pro použití dálkové chlazení běžné ve výrobě elektrické energie u moderních motorů s chladičem plnicího vzduchu.

Vlastnosti systému Cool PAC:

  • Vyrovnávací nádrž s průhledítkem
  • Chladiče plnicího vzduchu
  • Výměník tepla s vodním pláštěm
  • Dokumentace

Společnost Alfa Laval také nabízí účinná chladicí řešení pro stacionární generátory elektrické energie – pro účinné chlazení mazacího a palivového oleje a separátorů olejové mlhy.