Chlazení plnicího vzduchu

Chladiče plnicího vzduchu určené pro použití na silnici i v terénu chladí vzduch v motoru poté, co projde turbodmychadlem. Osvědčená a robustní konstrukce chladiče s vysokou spolehlivostí a vysokým výkonem je přímo stavěna pro náročné podmínky chlazení plnicího vzduchu.

Charge air 640x360

Stále přísnější emisní limity a konstrukce motorů s větší energetickou hustotou vyžadují nižší teploty v sacím potrubí při současném zvýšení hodnot tlaku v kompresoru turbodmychadla. Technologie chladiče plnicího vzduchu se tak musí vypořádat se zvýšenými požadavky na chlazení stlačeného vzduchu, robustnost a minimální rozměry. Alfa Laval nabízí řadu chladičů plnicího vzduchu pro použití v lodním i jiném průmyslu.

Chladiče plnicího vzduchu Alfa Laval se dodávají s hliníkovými nebo měděnými žebry s různou hustotou podle výkonových požadavků motoru. Tuto technologii nabízíme s žebry v pravoúhlém nebo oblém uspořádání a s trubkami připevněnými naší technologií prodloužených trubek nebo naší revoluční technologií desek s pryžovým zakončením. Abychom splnili požadavky na kompaktní rozměry, vytvořili naši technici integrovaná tělesa s kompaktními rozměry pro bezproblémové začlenění do vašeho motoru.