Čištění oleje

Naše neustálé hledání inovativních čisticích řešení je zárukou prvotřídní ochrany vašeho motoru, výrazně delší provozuschopnosti a nižších provozních nákladů.

Oil cleaning 640x360

Pokročilá filtrační řešení

Automatický samočisticí filtrační systém Alfa Laval není jen prostým zařízením k čištění mazacího oleje a paliva. Může zvýšit hodnotu vašeho motoru, snížit provozní náklady a usnadnit vám jako koncovým uživatelům provádění údržby v delších intervalech.

Náš filtr Eliminator kombinuje samočisticí filtraci s pokročilou technologií odstřeďování. Filtr provádí kompletní zpětné proplachování, aby se zvýšila účinnost čištění a podpořila konzervace oleje. Nebudete již potřebovat náhradní filtrační vložky, takže je nebudete muset likvidovat – to znamená nižší náklady a vyloučení odpovědnosti spojené s rozlitým olejem při výměně vložek.

Řízení sazí

Moderní motory s opožděným zážehem a vyššími provozními teplotami produkují zvýšené množství sazí, takže se potýkají s ucpanými filtry mazacího oleje, vyšší spotřebou náhradních dílů a nákladnými výměnami oleje. Filtr Eliminator odvádí abrazivní částice do odstředivky, která je odstranění. Odstředivka odstraňuje částice až do velikosti 2 μm a méně, takže čistí mazací olej účinněji než běžně prodávané obtokové filtry.

Ochrana životního prostředí

Mnohé motory musejí pracovat v náročných podmínkách na moři, v těžebním průmyslu, při výrobě elektrické energie, na železnici, ve vojenském odvětví, na stavbách nebo v ropném a plynárenském průmyslu. Spolupracujeme přímo se zákazníky a dodavateli dílů, abychom splnili stále přísnější požadavky na spolehlivou ochranu motorů a čistotu olejů. Filtr Eliminator pracuje s velmi nízkým a konstantním tlakovým poklesem oleje během celé doby životnosti motoru, což snižuje pasivní zatížení.

Přišroubování k motoru

Naše filtry jsou provedeny tak, abyste je mohli bez dalších úprav přišroubovat k motoru. Jsou lehké a kompaktní, takže je snadno přizpůsobíte svým požadavkům, a nevyžadují externí zdroj napájení.

Utěsněný systém oleje

Hlavní příčinou reklamací motorů v záruční době je soustavné vystavení olejového systému nečistotám a cizím částicím při běžné výměně olejových filtrů. Naše automatické plnoprůtokové filtry jsou konstruovány na celou dobu životnosti motoru bez potřeby dalšího servisu. To umožnilo vytvoření utěsněného olejového systému a odstranění problémů se spolehlivostí motorů používajících výměnné filtry.

Můžete se spolehnout na to, že naše řešení splní nebo dokonce překoná tabulkové parametry včetně tlaků při roztržení, které jsou oproti výměnným filtrům až třikrát vyšší. Při studených startech se tak nemusí filtr obcházet, což dále chrání váš motor.