LED světla

Životnost a elektrická účinnost LED (light-emitting diode) žárovek je oproti tradičním žárovkám několikrát větší a významně přesahuje také parametry většiny zářivek. Některé čipy dokážou vyzařovat dokonce i více než 100 lumenů na 1 Watt.

LED 640x360

Správný výběr jako základ řešení pro vytápění a chlazení

Unikátní materiály, které společnost Alfa Laval vybírá na základě svých dlouholetých zkušeností, jsou zárukou vysoké čistoty při výrobě, snížení rizika kontaminace ultračisté vody, odolnosti vůči agresivním médiím a dlouhé životnosti. Společnost Alfa Laval dodá správný výměník tepla každému výrobci polovodičů přesně podle jeho požadavků.

Pokročilá řešení pro přenos tepla

Společnost Alfa Laval je lídrem v oblasti technologie přenosu tepla. Máme velká výzkumná a vývojová centra, vlastní laboratoř pro vývoj materiálů a bohaté zkušenosti s jejich výběrem. Naše řešení jsou zárukou dlouhé životnosti materiálů a přínosu pro výrobu našich zákazníků. Pomáháme například minimalizovat riziko kontaminace ultračisté vody.

Rozsáhlá nabídka výrobků

Společnost Alfa Laval nabízí širokou řadu mimořádně spolehlivých výměníků tepla s různou velikostí a kapacitou a z různých materiálů. Naše výrobky jsou vysoce účinné při rekuperaci tepla a mají nízkou spotřebu elektrické energie a vody. Můžete se spolehnout, že vám dodáme správný výměník tepla pro každé použití. Máme vlastní přísné zásady ochrany životního prostředí a dodržování kvality a naše výroba probíhá podle norem ISO 9000 a ISO 14000.

Kvalifikovaní prodejci

Naši prodejci se velmi dobře orientují v problematice výroby polovodičů. Odborníci společnosti Alfa Laval vám ochotně poskytnou další informace o naší nabídce a navrhnou vám optimální řešení pro přenos tepla pro konkrétní úkoly při výrobě polovodičů.

Rychlá a spolehlivá podpora na celém světě

Díky naší globální síti partnerů a prodejců a vysoce účinnému systému dodavatelů můžeme nabídnout rychlé a spolehlivé dodávky přesně na čas i v případě těch největších projektů. Celosvětová servisní síť nabízí servisní služby a náhradní díly pro výměníky tepla od společnosti Alfa Laval a jiných výrobců s non-stop provozem pro skutečný klid na práci.