Mikročipy

Mikročip je soustava elektronických obvodů na malé destičce („čip“) z polovodivého materiálu, obvykle křemíku. Integrované obvody mohou být velmi kompaktní, daleko menší než diskrétní obvod vyrobený ze samostatných elektronických součástek. Na ploše menší než nehet palce mohou obsahovat až několik miliard tranzistorů a jiných elektronických součástek. Šířka jednotlivých vodivých spojů v obvodu se s pokrokem v technologiích stále zmenšuje a dnes se pohybuje kolem desítek nanometrů.

microchips 640x360

Lepší volba pro řešení ohřevu a chlazení

Jedinečné materiály v kombinaci s odbornými znalostmi společnosti Alfa Laval ve výběru materiálů zajišťují provádění činností při maximální čistotě, omezení kontaminace ultračisté vody, odolnost vůči agresivním médiím a dlouhou životnost materiálů. Bez ohledu na podstatu činnosti Vašeho polovodičového závodu dokáže společnost Alfa Laval nabídnout správný výměník tepla, který vyhoví Vašim potřebám.

Pokročilá řešení přenosu tepla

Společnost Alfa Laval je špičkou v oboru technologií předávání tepla.  Máme rozsáhlé výzkumné a vývojové kapacity, naši vlastní laboratoř materiálů a uznávané odborné znalosti v oblasti výběru materiálů. Naše řešení zajišťují dlouhou životnost materiálů a další výhody v rámci provozních činností našich zákazníků. Například i tím, že pomáháme minimalizovat kontaminaci ultračisté vody.

Široké portfolio výrobků

Společnost Alfa Laval nabízí široký sortiment spolehlivých výměníků tepla různých velikostí, výkonů a z různých materiálů. Naše výrobky zajišťují vysoký stupeň rekuperace tepla při nižší spotřebě energie a vody. Můžete se spolehnout na to, že vám dodáme správný výměník tepla pro každou aplikaci. Máme zavedeny přísné ekologické a kvalitativní zásady a jsme certifikování podle norem ISO 9000 a ISO 14000.

Dobře informovaný personál prodeje

Náš personál prodeje má hluboké znalosti a zkušenosti v odvětví výroby polovodičů. Specialisté společnosti Alfa Laval Vám rádi poskytnou více informací o tom, co umíme nabídnout, a poradí ohledně optimálních řešení přenosu tepla pro konkrétní úlohy v závodě na výrobu polovodičových součástek. 

Rychlá a spolehlivá podpora po celém světě

Díky naší globální síti partnerů, prodejních společností a vysoce efektivnímu dodavatelskému řetězci můžeme nabízet rychlé, spolehlivé a včasné dodávky i pro největší projekty. Celosvětová síť dodávek součástí a služeb společnosti Alfa Laval nabízí servis výměníků tepla značky Alfa Laval i jiných výrobců, a zajišťuje tak nepřetržitý provoz a skutečný pocit jistoty.