Čištění hydraulického oleje

Zařízení k čištění oleje Alfa Laval účinně odstraňuje částice a vodu. Voda anebo částice mohou způsobit poruchy systémů dodávky mazacího oleje. Jestliže hrozí výpadky ve výrobě v důsledku znečištění, je účinné mazání zcela zásadní.

Hydraulic oil cleaning 640x360

Snížení spotřeby oleje

Systémy čištění oleje Alfa Laval prodlužují životnost oleje a tím snižují jeho celkovou spotřebu. Mnohé filtry se mohou používat delší dobu, čímž se sníží provozní náklady. 

Hydraulický olej

Lisy, děrovačky, stavební stroje, obráběcí stroje, válcovací linky, atp., vyžadují dokonale pracující hydraulický systém. Základem jsou čisté hydraulické kapaliny.

Vyšší produktivita a nižší provozní náklady

Voda způsobuje ucpávání filtrační vložky a má rovněž vliv na různé mazací přísady v oleji. Proto je důležité z oleje nebo ze systému odstranit obsaženou vodu a odvést abrazivní částice. Společnost Alfa Laval dodává separační moduly, které tento úkol ve vaší výrobě dokonale splní. Dodáváme jak mobilní čisticí jednotky, tak separátory pro větší hydraulické systémy. Naše separátory se vyznačují vyšší produktivitou a nižšími provozními náklady a zároveň splňují přísné požadavky zákonů na ochranu životního prostředí, takže vám šetří čas a peníze. 

360° portfolio servisních služeb

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.