Centrální zásobování chladem

Centrální zásobování chladem znamená použití jednoho centrálního zdroje k chlazení několika budov. Alfa Laval hraje v oblasti chladicích řešení přední roli. Naše výměníky tepla a systémová řešení se nacházejí v každé budově připojené k síti centrálního zásobování chladem.

District-cooling-hero-final

Výhody centrálního zásobování chladem

Centrální zásobování chladem, které je nejkomfortnějším způsobem výroby a distribuce chladu v komerční sféře, má environmentální i ekonomické výhody. Výpočty ukazují, že zákazníci mohou přechodem z malých individuálních systémů s chillery na centrální zásobování chladem snížit své provozní náklady až o 45 % v podobě značných energetických úspor a nižších nákladů na servis a opravy.

Hospodárné, flexibilní a tiché chlazení

Systémy centrálního zásobování teplem od společnosti Alfa Laval jsou oblíbená, energeticky hospodárná řešení. Velké teplotní přiblížení které nabízejí rozebíratelné deskové výměníky tepla Alfa Laval maximalizuje účinnost, takže se přenosem tepla ztratí minimum energie.  Tiché systémy bez vibrací, které mohou vlastníci nemovitostí snadno používat, se vyznačují velkou provozní flexibilitou a nízkými náklady, protože každá budova má vlastní regulaci chlazení podle svých potřeb. Výhody pro koncové uživatele se mohou ještě znásobit při společném použití s řešením pro centrální zásobování chladem Alfa Laval v jednom optimalizovaném systému, jako je Alfa Laval Maxi.

Driving the future in HVAC

360° portfolio servisních služeb

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající výsledky