Obnovitelné zdroje energie

Ohromujících 49 % světové spotřeby energie se spotřebuje na vytvoření příjemného vnitřního prostředí – jde o vytápění, chlazení a přípravu teplé vody. Úsporná řešení pro vytápění Alfa Laval mohou využívat obnovitelné zdroje a snížit tak spotřebu energie a závislost na fosilních palivech.

renewable energies 640x360

Energetické zdroje budoucnosti

Moderní systémy centrálního a lokálního zásobování teplem nabízejí flexibilní možnosti použití energetických zdrojů. Přepnutí z jednoho zdroje energie na jiný lze provést bez změny v nastavení nebo výměny zařízení v domech a bytech připojených k síti. Tyto systémy jsou rovněž připraveny pro použití nových zdrojů energie, které se mohou objevit v budoucnosti.

Odpad jako zdroj vytápění

Řešení Alfa Laval jsou klíčovou součástí systémů vytápění, které mohou k zásobování teplem využívat alternativní energie. Síť centrálního nebo lokálního zásobování teplem lze propojit s lokálními zdroji recyklované energie, jako jsou přebytečné průmyslové teplo, spalování odpadu nebo biomasy. Mezi potenciální zdroje energií patří také obnovitelné zdroje energie, jako jsou geotermální nebo solární energie. 

360° portfolio servisních služeb

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající výsledky