Vytápění vnitřních prostor

Vytápění vnitřních prostor se používá k vytvoření příjemného prostředí v interiéru – doma, v zaměstnání nebo ve veřejných budovách. Nabízíme kompletní řadu řešení pro vytvoření konzistentního příjemného prostředí v interiéru s nízkými náklady.

space heating 640x360

Přenos tepla

Podle podmínek v interiéru a dalších faktorů se může prostor vytápět radiátory, podlahovým topením nebo ohřívači vzduchu. Použití teplé vody k vytápění vnitřních prostor, zejména v kombinaci s radiátory, je zcela běžné. Alternativou k radiátorům je podlahové topení s topnými okruhy pod podlahou. Ohřívače vzduchu foukající teplý vzduch do místnosti se obvykle používají ve veřejných budovách.

Kompletní řešení pro vytápění vnitřních prostor

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní řešení s širokou škálou výkonů pro vytápění budov všech velikostí. Jedním příkladem za všechny je předávací stanice Micro, která představuje kompletní řešení centrálního zásobování teplem a teplou vodou pro bytové jednotky nebo menší domy připojené k síti centrálního zásobování teplem. Teplo se automaticky reguluje podle venkovní teploty, aby se dosáhlo požadované teploty pro příjemný pobyt v interiéru.  

360° portfolio servisních služeb

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající výsledky