Využití solární energie k ohřevu a vytápění

Solární vytápění je alternativní nebo doplňkový zdroj k jiným zdrojům energie v systémech centrálního zásobování teplem. Alfa Laval nabízí řešení, například deskové výměníky tepla, systémy pro přípravu teplé vody a systém inteligntního řízení AlfaPilot, pro ohřev teplé vody solární energií: od přípravy teplé užitkové vody až po centrální zásobování teplem.

Solar thermal 640x360

Obnovitelná energie

Přenos tepla ze solárních kolektorů je ideálním způsobem využití sluneční energie. Teplo ze slunce pohlcuje plochý povrch a přenáší se do kapaliny, která se může použít k přípravě teplé užitkové vody nebo k vytápění radiátory.

Přeměna solární energie na světě

Výměníky tepla Alfa Laval mají vysokou účinnost přenosu tepla vyžadovanou k zachycení energie ze slunce. Naše deskové výměníky tepla, systémy pro přípravu teplé vody a systém inteligntního řízení AlfaPilot se používají těmi nejmodernějšími způsoby; od největšího světového systému centrálního zásobování teplem ze slunce na dánském ostrově Ærø až po dodávku teplé vody připravené ze sluneční energie pro olympijskou vesnici v Pekingu.

360° portfolio servisních služeb

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající výsledky