Ohřev bazénové vody

Rozebíratelné deskové výměníky tepla a systémy Alfa Laval představují energeticky účinné a úsporné řešení pro zachování téměř konstantní teploty bazénové vody po celý rok. U některých projektů je možné ohřev bazénové vody začlenit do celkového řešení od společnosti Alfa Laval.

Swimming pool heating 640x360

Cenově dostupný ohřev bazénové vody

Výměník tepla umístěný mezi systémem cirkulace bazénové vody a běžným systémem vytápění budovy odděluje okruhy a dodává teplo pro ohřev bazénové vody. Termodynamické výhody a nízké náklady spojené s deskovými výměníky tepla použitými k ohřevu bazénové vody jsou důvodem jejich běžnějšího použití k tomuto účelu oproti trubkovým výměníkům tepla. Společnost Alfa Laval rovněž nabízí kompaktní systém AquaPool pro přihřívání a udržování teploty bazénové vody.

Flexibilní použití různých zdrojů energie

K ohřevu bazénové vody se mohou použít různé zdroje, například přebytečné teplo ze systému vytápění budovy. Velký potenciál jako cenově dostupného zdroje ohřevu má také obnovitelná energie, například solární nebo geotermální energie. Ohřev bazénové vody se může začlenit také do komplexního řešení. Letovisko Cancún Palace v Mexiku používá systém klimatizování a ohřevu bazénové vody na bázi výměníků tepla Alfa Laval. Teplá voda produkovaná v kondenzátorech poskytuje zadarmo teplou bazénovou vodu. 

360° portfolio servisních služeb

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající výsledky