Produkce teplé vody pro domácnosti

Řešení pro přípravu teplé vody pro domácnosti Alfa Laval dodávají teplou vodu hospodárným způsobem podle aktuální potřeby. Naše systémy mohou zásobovat teplou vodou bytové jednotky i domy, nebo dodávat velké objemy vody pro centrální systémy a dodávat vodu bez rizika znečištění bakterií legionely.

domestic hot water 640x360

Příprava teplé vody podle potřeby

Systémy Alfa Laval mohou zásobovat velké závody teplou vodou s využitím průtokového ohřevu nebo akumulace v zásobníku. Systém průtokového ohřevu poskytuje „neomezený“ přístup k teplé vodě, zatímco systém se zásobníkem dodává teplou vodu s přidanou hodnotou v podobě akumulované teplé vody. Systémy přípravy teplé vody Alfa Laval se používají na celém světě v bytových domech, nemocnicích, sanatoriích, hotelích, školách, kancelářských budovách, sportovních centrech a dalších veřejných budovách.

Prevence zamoření bakteriemi legionely

V závislosti na podmínkách se může bakteriím legionely dobře dařit v prostředích, jako jsou systémy přípravy teplé vody. Lidé se mohou nakazit těmito bakteriemi vdechnutím vodních výparů při sprchování nebo mytí. Společnost Alfa Laval proto nabízí systém čištění vody na bázi termické dezinfekce k odstranění bakterií ze systémů přípravy teplé vody.

360° portfolio servisních služeb

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající výsledky