Vyhledávání v rámci stránek a dokumentů

Vyžádat si kontaktní údaje od společnosti Alfa Laval

Vyberte svou zemi.

Servisní centrum Alfa Laval v Brně

By choosing Alfa Laval you are choosing the perfect long-term partner for your daily operations. Our service network can reach you wherever you are. Click on the map to find your local Alfa Laval representative.

Odborná údržba výměníků tepla v servisním centru ochrání vaší investici

Pořízení kvalitního deskového výměníku tepla představuje nemalou investici. Je dobré si jeho životnost pojistit kvalifikovaným servisem.Čištění a další údržbové práce na výměníku se dají dělat na místě.Servisní centrum Alfa Laval však disponuje speciálním vybavením a odborníky. Obojí je  zárukou kvalitního a rychlého servisu. Navíc se postará o likvidaci odpadu a manipulaci s chemikáliemi.

V servisním centru Alfa Laval jsou těsnění a úsady z desek odstraňovány pomocí speciálního vybavení a chemikálií. Na deskách tak nevzniká koroze. Jejich povrch je čistý a ideálně připravený pro umístění nových těsnění. Alfa Laval používá pouze originální náhradní díly, těsnění, lepidla a dodržuje správné montážní postupy.

Kvalitní údržba a repase výměníků má význam

Mít výměník odborně servisovaný od Alfa Laval není pouze praktické, ale má to také zřejmý ekonomický dopad.

Obnovením maximální účinnosti přenosu tepla a tlakové ztráty si můžete být jisti, že nebudete plýtvat energií, bude zajištěna kvalita výroby a stejná produktivita. Pokud nedochází k únikům, nejsou chráněni pouze vaši zaměstnanci a vybavení, ale také životní prostředí.

Rizika nekvalifikované údržby výměníků tepla

Údržba deskových výměníků může vypadat jako velmi snadná záležitost a volba nekvalifikovaného dodavatele jako cesta k úspoře času a nákladů. Je však třeba si uvědomit, že taková rozhodnutí mohou mít velice negativní dopady.

Při neodborné údržbě mohou být desky poškozeny mechanicky i chemicky. I malé defekty mohou být časem příčinou velkýchproblémů. Použití nevhodných nástrojů může významně zkrátitživotnost zařízení nebo dokonce váš výměník úplně zničit. Riskujetenejen nižší produktivitu, ale také výrobní ztráty v důsledkuhavarijních odstávek.

Adresa servisního centra v Brně

CTZone Brno, Dornych 487/47c
617 00 Brno
Česká republika
GPS: 49.184906, 16.622906

(návštěvy jen po telefonické domluvě)

 

 

Kontakty

Více informací o službách servisního centra
Alfa Laval v Brně vám poskytne: 

Ing. Pavel Malík,
tel.: +420 602 355 622,
e-mail: pavel.malik@alfalaval.com