Správná údržba pro váš petrochemický závod

Díky té nejširší nabídce řešení pro petrochemický průmysl na trhu lze na produkty společnosti Alfa Laval narazit jak přímo v petrochemických provozech, tak i na užitkových/podpůrných pozicích, kde bez ohledu na jejich použití spolehlivě pomáhají zákazníkům při jejich úsilí dosáhnout do roku 2050 uhlíkové neutrality. Pokud se tedy rozhodnete navázat spolupráci s naší globální servisní organizací, můžete si být jisti, že jsou vaše výrobní procesy optimalizovány po stránce energetické účinnosti i výkonu, abyste tak ušetřili čas i peníze a především snížili uhlíkovou stopu.

Service 640x360

        

Najděte servisní služby, které váš petrochemický závod vyžaduje

Fast track 640x360.jpg

Rozebíratelné deskové výměníky

Věděli jste, že účinné výměníky tepla zvyšují bezpečnost i kvalitu vašeho provozu? Ovlivňují také množství spotřebované energie a tím i náklady na ni. Pravidelnou údržbou můžete jejich výkon zachovat a zajistit si tak bezproblémový a předvídatelný provoz. Pokud tedy chcete svůj provoz zabezpečit do budoucna, najdete odpovědi v našem online nástroji pro řešení problémů.

 

Přejít na nabídku služeb

Troubleshooting_assistance_tool_640x360.jpg

Svařované výměníky tepla

Váš výměník tepla Alfa Laval je vyroben tak, aby vydržel opravdu dlouhou dobu, ale věděli jste, že globální servisní podpora společnosti Alfa Laval vám může pomoci s průběžnými úsporami energií? Díky podpoře našich specializovaných servisních techniků můžete být klidní, protože budete mít jistotu, že je váš provoz energeticky efektivní po celou dobu životnosti výrobků. Chráníte tak svou provozuschopnost a zároveň také planetu.

 

Přejít na nabídku služeb

separator_training_640x360.jpg

Vysokorychlostní separátory

Společnost Alfa Laval nabízí širokou škálu služeb, které budou pro váš separační systém užitečné po celou dobu jeho životnosti. Patří sem vše od preventivní údržby a odstraňování problémů až po modernizace, monitorovací systémy nebo audity. Ale to není vše. Proškolíme vaši obsluhu, abyste měli plnou kontrolu nad vlastním výkonem, a v případě potřeby vám také rychle zašleme náhradní díly. Sjednejte si servisní smlouvu se společností Alfa Laval přesně na míru ještě dnes.

 

Přejít na nabídku služeb

Služba pro optimalizaci energetické efektivity

Se společností Alfa Laval jako svým servisním partnerem budete mít vždy podporu při optimalizaci účinnosti přenosu tepla, pomůžeme vám uspořit energie a snížit emise uhlíku.

Cleantech-Service-hero