Servis pro optimalizaci energetické účinnosti

Věděli jste, že až 2,5 % světových emisí CO2 by se dalo zabránit, kdyby výměníky tepla fungovaly optimálně a byly pravidelně servisovány? Snížení emisí uhlíku je důležitým krokem k dekarbonizaci a je jen jednou z výhod pravidelného servisu.

Se společností Alfa Laval jako servisním partnerem získáte přístup k odborné podpoře po celou dobu životnosti vašich výrobků, čímž se optimalizuje účinnost přenosu tepla a vedle emisí uhlíku se šetří i energie.

Cleantech Service hero

Šetřete energii a emise díky servisu

Vzhledem k tomu, že energetická účinnost představuje až 40 % úspor energie, které potřebujeme k dosažení čisté nuly, musíme zajistit, aby byly procesy optimalizovány pravidelnou údržbou. Podívejte se na toto krátké video a zjistěte, jak mohou služby společnosti Alfa Laval ušetřit energii a snížit emise vašich procesů.

Watty, které se neztratí

Alfa Laval každoročně instaluje a servisuje miliony výměníků tepla, čímž snižuje nároky na kapacitu o 100 GW.

Pro představu, celosvětová kapacita větrné energie z nově instalovaných větrných turbín v roce 2021 činila 93 GW.

Představte si, čeho bychom mohli dosáhnout, kdyby všechna průmyslová odvětví a aplikace optimalizovaly energetickou účinnost s cílem ušetřit energii a emise uhlíku.

Cleantech Service Watts it worth 01

Hodnota servisu

Výměníky tepla jsou často považovány za statická zařízení, ale je důležité nezanedbávat servis. Servis výměníků tepla v doporučených intervalech optimalizuje energetickou účinnost, snižuje emise oxidu uhličitého, zvyšuje produktivitu a snižuje celkové náklady na vlastnictví.

Optimal performance_value of service.png

V důsledku usazování nečistot se časem snižuje účinnost přenosu tepla a výkon zařízení. To má za následek zvýšení spotřeby energie, emisí uhlíku a provozních nákladů.

Pravidelnou údržbou můžete snížit dopad znečištění, zvýšit energetickou účinnost, snížit spotřebu energie, vypouštět méně uhlíku a optimalizovat náklady životního cyklu.

Cleantech solfjader vignette new

Zde je důkaz

Chcete vědět, kolik byste mohli ušetřit ve svém odvětví?

Naši odborníci spolupracují s partnery po celém světě, aby našli data potřebná pro podporu všech průmyslových odvětví a aplikací na cestě k čisté nule.

Přečtěte si tyto důkazy a zjistěte, jaké jsou vaše možnosti v oblasti energetické účinnosti, nebo nás kontaktujte ještě dnes.


Zjistěte více

Energy Hunter - Na lovu zbytkové energie

Každý může zlepšit energetickou účinnost svých procesů. Stačí hledat oblasti pro zlepšení a snížit plýtvání energií. Společnost Alfa Laval disponuje technologiemi, odbornými znalostmi a službami, které vám pomohou maximalizovat účinnost přenosu tepla. Tak na co ještě čekáte? Použijte náš nový nástroj a spočítejte si, kolik můžete ušetřit ještě dnes.


Přečtěte si více

Vizuální inspekce výměníku

Chápeme význam sdílených znalostí a spolupráce při dosahování globálních cílů udržitelnosti. Proto jsme se spojili se společností Microsoft, abychom vyvinuli novou aplikaci pro rozpoznávání tepelných obrazů, díky níž mají zákazníci plnou kontrolu nad vlastním sledováním energetické účinnosti. Kombinace rozsáhlých servisních znalostí společnosti Alfa Laval a softwaru umělé inteligence společnosti Microsoft umožňuje našim zákazníkům kontrolovat potřeby údržby jejich deskových výměníků tepla Alfa Laval pouze pomocí svého chytrého telefonu


Přečtěte si více

Nabídka služeb v oblasti přenosu tepla

plate_heat_exchangers_GPHE.jpg

Deskové výměníky tepla

Pro zákazníky v těžkém zpracovatelském průmyslu může správný výměník tepla zvýšit udržitelnost, spolehlivost a hospodárnost výroby. Průběžný servis s krátkými intervaly je klíčem k udržení maximální kapacity a účinnosti výměníků tepla.


Zjistěte více

plate_heat_exchangers_welded-plate-block.jpg

Compabloc

Compabloc je ideální pro náročné médium, tlak nebo teplotu. Je také podporován globální sítí zkušených odborníků a skutečně komplexní zárukou servisu, která pomáhá udržovat jeho efektivní a udržitelný provoz, takže můžete šetřit energii, peníze a emise CO2.


Zjistěte více

plate_heat_exchangers_welded-plate-shell.jpg

Packinox

Zvolit si Packinox znamená použít nejlepší řešení pro dosažení vynikajícího zpětného získávání tepla s tepelnou účinností nad 95 %. Každý výměník tepla Packinox je plně přizpůsoben vašim přesným provozním podmínkám. Výměník Packinox je zkonstruován pro maximální provozuschopnost a je dodáván s kompletní nabídkou služeb podporujících vaše cíle v oblasti energetické účinnosti.


Zjistěte více

Alfa Laval Niagara WSAC_modular_640x360.png

Chladiče vzduchu s mokrým povrchem (WSAC)

Chladiče WSAC Alfa Laval jsou svou konstrukcí odolné vůči vysokým tlakům až 2500 psi. Tyto jednotky poskytují maximální chlazení v kompaktní jednotce a spotřebovávají minimum vody a elektrické energie. Průběžný servis s krátkými intervaly vám může pomoci ušetřit ještě více paliva a emisí CO2 díky technologii WSAC.


Zjistěte více

plate_heat_exchangers_welded-spiral.jpg

Spirálové výměníky tepla

Alfa Laval má více než půlstoletí zkušeností se spirálovou technologií a celosvětovou síť místních servisních odborníků. Díky nepřetržitému servisu s krátkými intervaly, který udržuje váš výměník tepla v provozu s nejvyšší kapacitou a účinností, se můžete spolehnout na to, že váš spirálový výměník tepla zajistí skutečně udržitelnou dobu provozuschopnosti v nejnáročnějších úlohách a zároveň sníží emise CO2.


Zjistěte více

ace-640x360px.jpg

Vzduchem chlazené výměníky (ACE)

Vzduchem chlazené výměníky Alfa Laval jsou konstruovány pro spolehlivý provoz v náročných aplikacích. Tyto robustní systémy poskytují vysoký výkon při velmi nízké spotřebě energie. Rozsáhlá nabídka služeb zahrnuje všechny značky vzduchem chlazených výměníků.


Zjistěte více

Cleantech Service Watts it worth 02

Watty, které se neztratí

Společnost Alfa Laval každoročně instaluje a servisuje miliony výměníků tepla, čímž snižuje nároky na kapacitu o 100 GW.

Pro představu, celosvětová kapacita větrné energie z nově instalovaných větrných turbín v roce 2021 činila 93 GW.

Představte si, čeho bychom mohli dosáhnout, kdyby všechna průmyslová odvětví a aplikace optimalizovaly energetickou účinnost s cílem ušetřit energii a emise uhlíku.

Zjistěte, jak můžete šetřit energii ve svých procesech, zde.


Přečtěte si více

360° servisu

Naše globální servisní síť disponuje specializovanými odborníky, kteří se vyznají ve vašem oboru. Jsme zde, abychom vám poskytli díly a odborné znalosti, kdekoli a kdykoli je budete potřebovat.

Servisní portfolio Alfa Laval pokrývá všechny vaše potřeby v průběhu celého životního cyklu vašeho zařízení - od uvedení do provozu, přes údržbu, podporu a vylepšení až po monitorovací služby - pro maximální provozuschopnost, dostupnost a optimalizaci.
Minimalizací celkových nákladů na vlastnictví vám pomáháme udržet si náskok před konkurencí.


Zjistěte více o našich servisních službách

product lifetime service star


cleantech_symbol_RGB_png.png

Čistá energie

Udržitelné partnerství

Kontaktujte nás a dozvíte se více

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte více informací o našich udržitelných řešeních

Spojte se s námi