Průmyslové chlazení

Společnost Alfa Laval nabízí moderní, energeticky úsporná řešená pro chladírenství, chlazení mrazíren a chladíren, chlazení v průmyslových budovách nebo chlazení kluzišť. Pro potravinářství nabízíme vysoce účinné vzduchové chladiče, které lze používat společně s deskovými výměníky tepla. Naše zařízení naleznou uplatnění v širokém spektru aplikací od chlazení na jatkách nebo ve zpracovnách ryb a masa až po klimatizování skladišť čerstvých potravin.

montreal power play 640x360

Řešení pro každou aplikaci

Pro skladování zemědělských výrobků – zeleniny, brambor, ovoce – nabízejí vzduchové chladiče Alfa Laval perfektní poměr mezi kapacitou/průtokem vzduchu a vytvoření optimálního prostředí pro každý typ komodity. Například chladiče Alfa Laval určené pro dozrávárny banánů se používají k optimálnímu provedení každé fáze citlivého procesu zrání.

V moderních zahradnických zařízeních pro pěstování květin se speciální vzduchové výměníky tepla Alfa Laval používají k chlazení a ohřevu vzduchu ve sklenících. Tyto systémy významně pozvednou jak rozsah, tak kvalitu výroby při současném snížení spotřeby elektrické energie a provozních nákladů.  

Alfa Laval TK20

Nový polosvařovaný rozebíratelný deskový výměník tepla s vysokým výkonem a nízkou spotřebou energie.

Přednosti výrobku

Alfa Laval Arctigo

Nové chladiče vzduchu vyvinuté pro použití v průmyslových aplikacích.

360° portfolio servisních služeb

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.