Úprava motorového benzinu

Společnost Alfa Laval je jako uznávaný lídr v segmentu čištění oleje ideálním partnerem pro maximálně účinné využití minerálních olejů. Naše řešení odstraňuje nečistoty z paliva, minimalizuje ztráty paliva a postará se tak o dlouhodobou ochranu a hospodárný provoz výrobních zařízení v elektrárnách.

oil treatment 640x360

Kompletní nabídka          

Společnost Alfa Laval nabízí optimální řešení pro kompletní čištění oleje na trase od skladovací nádrže až po koncovku spalovacího motoru, které spolehlivě ochrání vaši výrobu elektrické energie. Alfa Laval vyrábí vysokorychlostní odstředivé separátory již více než jedno století – v tomto segmentu tak máme více zkušeností, než jakýkoliv jiný dodavatel. Ve stejné kvalitě však nabízíme také pomocné systémy, filtry a řešení pro práci s alternativními palivy.

Naše řešení pro čištění olejů jsou konstruovaná pro nepřetržitý provoz v náročných podmínkách. Vyznačují se nízkými provozními náklady a vysokou mírou spolehlivosti.

Snadná volba

Společnost Alfa Laval si vždy zakládala na jednoduchosti a spolehlivosti svých řešení, což platí v ještě větší míře pro naše výrobky určené k čištění olejů. Funkcemi CentriShoot a CentriLock, systémem vyprázdnění separátoru a mechanismem uzamknutí bubnu jsme zjednodušili zařízení a společně s tím také riziko na opotřebování.

Používáme také modulární komponenty a technologii plug-and-play pro snadnou instalaci, uvedení do provozu a údržbu. Řešení od společnosti Alfa Laval s okamžitými či budoucími přínosy jsou tou správnou volbou jak pro nová zařízení, tak i pro rekonstrukce starších technologií.