Školení týkající se produktů a různých odvětví průmyslu

Požádejte o specifické školení pro svůj tým.

Řešení důležitých průmyslových výzev

Společnost Alfa Laval nabízí školení týkající se průmyslových systémů a zařízení pro pracovníky například v odvětví pivovarnictví, etanolovém průmyslu, v oblasti životního prostředí nebo v hygienickém průmyslu. Můžeme také zajistit kurzy týkající se jiných průmyslových odvětví. Pokud máte zájem, kontaktujte nás a my se vám ozveme pro doladění podrobností.

Customer trainingProdukty společnosti Alfa Laval jsou často instalovány do srdcí procesů našich zákazníků. Naše školení může vašemu vedení a zaměstnancům poskytnout cenné informace o řešení některých závažných problémů, kterým dnes čelí většina průmyslových odvětví. Patří mezi ně zvýšení produktivity, úspora energie a snížení dopadu na životní prostředí v různých fázích procesů vašeho provozu.

Školení pro optimální výkon a hospodárnost

Pokud používáte produkt společnosti Alfa Laval, ať už se jedná o jakékoli odvětví, zaškolení personálu pro jeho správnou obsluhu, servis a údržbu zajistí spolehlivost, optimální výkon a hospodárnost provozu.

Rozsáhlé provozní know-how

Společnost Alfa Laval je technologickým lídrem v oblasti separace a přenosu tepla. Jsme aktivní ve většině průmyslových rafinačních a čisticích procesů a máme rozsáhlé znalosti o užívání zařízení našimi zákazníky v široké škále průmyslových odvětví. Není náhodou, že naším sloganem je Pure Performance („Čistý výkon“) – mnoho našich řešení přispívá k udržování čistšího životního prostředí.

Máte zájem o školení pro vaši společnost? 

Vyplňte formulář na níže uvedeném odkazu a my se vám ozveme.

Oznámení o zájmu