Kalkulačka Energy Hunter

Energy Hunter

Tyto informace jsou ukládány a zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

O kalkulačce Energy Hunter:
Naše výpočty předpokládají, že rekuperované teplo může nahradit páru v procesu vytápění. Úspory spotřeby vody zahrnují jak doplňkovou vodu, tak sníženou spotřebu mořské/říční vody v závislosti na způsobu chlazení. Pro náklady na služby a provozní podmínky bylo použito 1 €/m3 demineralizované doplňovací vody, 8400 provozních hodin za rok a emisní faktor CO2 0,21 kg/kWh.
Tento nástroj pro výpočet hodnoty je poskytován pouze pro pohodlné a ilustrativní použití. Nástroj Value Calculator Tool používáte na vlastní riziko a společnost Alfa Laval AB a její přidružené společnosti ("Alfa Laval") se výslovně zříká veškerých záruk a prohlášení jakéhokoli druhu, ať už výslovných nebo předpokládaných, týkajících se nástroje Value Calculator Tool a všech informací nebo výsledků jeho použití, mimo jiné včetně správnosti, vhodnosti, přesnosti výpočtů a výsledků, předpokládaných záruk prodejnosti, vhodnosti pro konkrétní použití nebo účel a neporušování práv. Společnost Alfa Laval v žádném případě nenese odpovědnost za jakoukoli ztrátu nebo škodu vzniklou nebo způsobenou použitím nástroje Kalkulačka hodnot a/nebo informací nebo výsledků z jeho použití.

Využití energie z odpadního tepla

Energetická účinnost je v naší DNA. Vyvíjíme ji již téměř deset let. Řešení společnosti Alfa Laval pro přenos tepla totiž každoročně ušetří v průmyslu 100 GW energie. To je dostatek energie na vytápění 20 milionů domácností.

Zjistili jsme, že vždy existuje prostor pro opětovné využití odpadní energie změnou programu čištění a údržby nebo aktualizací konfigurací. Podívejte se na video a zjistěte, jak vám může Alfa Laval pomoci.

Více o Energy Hunter