Komunitní pravidla

Komunitní pravidla a zásady pro moderování účtů společnosti Alfa Laval na sociálních sítích

Úvod

Účty společnosti Alfa Laval na sociálních sítích mají sloužit zákazníkům, partnerům, dodavatelům a široké veřejnosti ke kontaktu se společností Alfa Laval, ke sdílení příběhů a zkušeností a běžné konverzaci.

V zájmu zajištění pozitivního, zajímavého a bezpečného prostředí zavedla společnost Alfa Laval komunitní pravidla pro sociální sítě, která platí pro všechny, kdo se zapojují do našeho obsahu / našich kanálů prostřednictvím komentářů, recenzí, příspěvků fanoušků nebo podobného veřejně přístupného obsahu. Na kanálech našich sociálních sítí se snažíme vytvářet bezpečnou a pozitivní komunitu. Proto žádáme všechny uživatele, aby se seznámili s následujícími pravidly a dodržovali je.

Respektující a podporující komunita

Za vaše komentáře a komunikaci s našimi účty na sociálních sítích jsme vděční, protože chceme budovat pozitivní a aktivní online komunitu. Vítáme otázky a komentáře včetně zdravé debaty, konstruktivní zpětné vazby a návrhů, ale nezapomínejte se ve svém příspěvku držet tématu a zásad slušnosti.

Zásady moderování komentářů

Společnost Alfa Laval nebude tolerovat a vyhrazuje si právo odstranit veškeré příspěvky nebo komentáře, které:

  • jsou nenávistné, rasistické, xenofobní, homofobní, sexistické, znepokojivé, násilné nebo nevhodné
  • jsou urážlivé, šikanují, vyhrožují nebo obtěžují ostatní
  • obsahují spam, propagační materiály nebo odkazy na nesouvisející webové stránky třetích stran
  • se týkají trestné nebo nezákonné činnosti
  • jsou sexuálně explicitní nebo pornografické
  • obsahují osobní údaje
  • jsou podvodné, jedná se o nepravdivé, nepřesné nebo zavádějící informace

Dále očekáváme, že všichni uživatelé budou dodržovat platné zákony a předpisy včetně zákonů o autorských právech a duševním vlastnictví. Od všech uživatelů dále očekáváme, že budou dodržovat podmínky používání různých platforem sociálních sítí. Pokud se na našich kanálech objeví obsah (např. příspěvky, komentáře nebo nahrané položky), který porušuje stanovená pravidla, obsah nahlásíme a odstraníme.

Opakované porušování výše uvedených zásad může vést k zablokování komentářů konkrétních uživatelů na kanálech společnosti Alfa Laval.

Pokud máte k tomuto komentáři jakékoli dotazy, pošlete nám soukromou zprávu nebo nás kontaktujte na adrese www.alfalaval.cz/kontaktujte-nas