Alfa Laval channel partner programme

Společný rozvoj podnikání

Všichni naši prodejní partneři jsou pro nás důležití. Jsou nedílnou součástí našeho způsobu podnikání a pomáhají nám se zastoupením na globálním trhu. Proto všem našim prodejním partnerům pomáháme v jejich rozvoji.

Jestliže se stanete autorizovaným, certifikovaným nebo hlavním prodejním partnerem společnosti Alfa Laval, získáte nástroje a podporu, které vám pomohou rozvíjet spolupráci s novými a stávajícími zákazníky.

Vzájemná podpora

Smyslem našeho programu pro prodejní partnery je vytvoření stabilního partnerství, které bude dlouhodobě ziskové pro obě strany. Cílem je konkrétní hospodářský výsledek!


Autorizovaný partner

Na úrovni autorizovaného partnera získáte přístup k novým nástrojům pro zvýšení efektivity vašeho podnikání a nabytí nových dovedností s minimálními nároky na váš čas a zdroje.


Certifikovaný partner

Jestliže se rozhodnete stát certifikovaným partnerem, propojíme ještě více své aktivity a vytvoříme tím nové příležitosti k rozvoji obou stran. Jakmile se stanete certifikovaným partnerem, vytvoříme podnikatelský plán s podrobnými cíli dalšího růstu a rozvojovými aktivitami.


Hlavní partner

Hlavní partneři jsou s námi velmi úzce propojeni. Jako hlavní partner získáte příležitosti, které může nabídnout pouze lídr na globálním trhu. Naši odborníci úzce spolupracují s hlavními partnery na posílení vašeho postavení na trhu. Patří sem individuální, velmi intenzivní školení, které vám pomůže s prodejem, vaši zaměstnanci se detailně seznámí s výrobky a službami společnosti Alfa Laval.

Získejte nové podnikatelské příležitosti.

Máte-li zájem o spolupráci s našimi manažery pro prodejní partnery, chtěli by jste získali více informací o programu pro prodejní partnery společnosti Alfa Laval, neváhejte nás kontaktovat.

Rozvoj vašeho podnikání

Všichni naši prodejní partneři jsou pro nás důležití. Jsou nedílnou součástí našeho způsobu podnikání a pomáhají nám se zastoupením na globálním trhu. Proto všem našim prodejním partnerům pomáhá v jejich rozvoji.

Alfa Laval Anytime - our eBusiness

Alfa Laval Anytime is Alfa Laval's eBusiness with information and tools for our channel partners.

Channel partners connected to the online tool maintain control over their customers' orders all along the delivery chain. Order information can be checked in real time, while new orders reach the factory in seconds.

Alfa Laval Anytime allows article number-based products and configured items to be ordered during the same purchase session on the web, and also includes an easily operated configuration tool.

For channel partners not yet connected, please contact your local Alfa Laval representative.

Alfa Laval Anytime