Cleaning chemicals

Cleaning chemicalsKe spolehlivému a bezpečnému odstranění nežádoucích úsad z povrchů zařízení doporučuje společnost Alfa Laval použít speciálně vyvinuté netoxické čistící prostředky s nízkým dopadem na životní prostředí. Tyto prostředky jsme důkladně otestovali ve vlastní laboratoři, abychom měli jistotu, že nepoškodí materiály těsnění a teplosměnných ploch.

Naše nabídka zahrnuje vysoce účinné kyselé a zásadité činidla určené k odstranění většiny typů usazenin včetně měkkých i tvrdých úsad. Pro snadnou práci nabízíme také prášky.

Čisticí prostředky Alpacon

řada čisticích prostředků na bázi organických kyselin a syrovátky s mimořádně nízkým dopadem na životní prostředí.

  • Alpacon Multi CIP Super – koncentrovaný čisticí roztok určený k odstranění nepoddajných úsad, které se mohou vytvářet v bubnech separátorů mazacího a palivového oleje.
  • Alpacon Degreaser – vysoce účinný všestranný čistící prostředek na bázi vody s aktivní přísadou v podobě biologické směsi BIOGEN ACTIVE® vyrobené z obnovitelných materiálů. Přípravek není klasifikován jako nebezpečná látka.
  • Alpacon Descalant – vysoce účinný čisticí prostředek na bázi vody k odstranění vodního kamene, magnetitu, vodních řas, humusu, mlžů, korýšů, vápenné rzi a dalších úsad ve vodních systémech, jako jsou deskové výměníky tepla, potrubí nebo odstředivé separátory. Přípravek není klasifikován jako nebezpečná látka.

AlfaPhos

Kyselé činidlo, založené na bázi kyseliny fosforečné s přísadami dalších vhodných činidel a inhibitorů speciálně určených k odstranění vápenných a anorganických úsad, částěčně i úsad na bázi oxidů kovů.

AlfaNeutra

Silně zásadité činidlo, určené speciálně k neutralizaci zbytků kyselých činidel, jako je AlfaPhos předtím, než jsou vypouštěna ze zařízení.

AlfaCaus

Silně zásadité činidlo, založené na bázi hydroxidu sodného speciálně určené k odstranění biologických látek, tuku, oleje, dalších úsad organického původu a zbytků barev z teplosměnných ploch výměníků, jakož i ostatních ploch zařízení.

Alfa P-Scale

Kyselý čisticí prášek na bázi kyseliny amidosírové s antikorozním prostředkem, který mimořádně účinně odstraňuje úsady uhličitanu vápenatého a další úsady anorganického původu. 

Alfa P-Neutra

Zásaditý práškový prostředek určený speciálně k neutralizaci po použití přípravku Alfa P-Scale před jeho vypuštění ze zařízení.

AlfaAdd

Neutrální prostředek ke zvýšení čistícího účinku vyrobený z pokročilé formule obsahující různé povrchově aktivní látky. Určený k použití s přípravky AlfaPhos, AlfaCaus a Alfa P-Scale.

   

How can we help you?V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Bezpečnostní listy pro chemické produkty

Safety data sheetsVyužijte chemické produkty, které zvyšují výkonnost našich zařízení v následujících kategoriích:

Maziva, čisticí prostředky – odvápňovače, inhibitory koroze, stabilizátory pH, flokulační činidla, lepidla, prostředky na opravy povrchů – prostředky na renovaci.

Najděte nejnovější aktualizované bezpečnostní listy