Cleaning-in-Place pays for itself

Cleaning-in-Place CIPJestliže dochází k zanášení, systém CIP čištění od společnosti Alfa Laval zajistí rychlé a snadné vyčištění výměníků tepla a vysokorychlostních separátorů bez nutnosti demontáže výrobního zařízení. Společnost Alfa Laval navíc může připravit individuální řešení CIP čištění podle vašich konkrétních požadavků, například v případě velmi rozměrných systémů výměníků tepla nebo nebezpečných oblastí vyžadujících zařízení s ochranou proti výbuchu.

Nižší provozní náklady

Eliminací opakovaného a zbytečného rozebírání zařízení můžete dramaticky snížit spotřebu náhradních dílů a počet pracovních hodin vyhrazených k čištění.

Cleaning-in-Place CIP

Rychlé a účinné vyčištění

CIP zařízení od společnosti Alfa Laval se přímo připojí k přípojkám na vašich výměnících tepla nebo separátorech, v nichž bude následně obíhat směs zahřátých netoxických čisticích prostředků, které účinně odstraní vodní kámen, úsady výrobků a biologické nečistoty. Provozní povrchy se tím vyčistí a obnoví se výkon vašeho zařízení.

Modulární CIP zařízení

Vyberte si z široké nabídky CIP modulů a systémů Alfa Laval z nerezové oceli nebo polyetylenu (platí pro nejmenší moduly).

Individuálně navržené CIP systémy – vhodné pro velmi rozměrné výměníky tepla, které vyžadují individuálně připravené CIP řešení.