Zvyšte produktivitu a omezte vliv na životní prostředí s využitím udržitelné optimalizace svých systémů pro manipulaci s kapalinami

Zvyšte produktivitu a omezte vliv na životní prostředí s využitím udržitelné optimalizace svých systémů pro manipulaci s kapalinami

Chcete snížit náklady na energii a vodu? Optimalizace procesního zařízení je prozíravý a udržitelný způsob, jak podpořit lidi, planetu a ziskovost.

Pokud chcete optimalizovat výkonnost svého závodu a současně zvýšit ziskovost, zaměřte se na své systémy CIP.

V průměru připadne 20 % spotřeby energie závodu na CIP. Optimalizace zásadních technologií CIP je osvědčeným způsobem zvýšení udržitelnosti a ziskovosti vašeho výrobního závodu.

Optimalizujte své procesy v mlékárenském, potravinářském a nápojovém průmyslu. Dosáhněte vyšší provozuschopnosti a výrazných úspor energie a vody s minimálním odpadem.

 

Energeticky účinnější CIP

  • Míchadla Alfa Laval spotřebují o 80 % méně energie než běžná míchadla
  • Čerpadla Alfa Laval snižují spotřebu energie o 30 %

 

CIP účinněji využívající zdroje

  • Ventily Alfa Laval s automatickým rázovým čištěním sedla spotřebují až o 90 % méně vody a CIP roztoků.
  • Systém pro čištění nádrží Alfa Laval snižuje spotřebu vody o 70 %

S využitím udržitelné optimalizace dokáže společnost Alfa Laval najít způsoby, jak vám pomoci dosáhnout cíle v oblasti udržitelnosti.

        

.

E-kniha Jak dosáhnout cílů v oblasti udržitelnosti a úspory nákladů

Nová interaktivní e-kniha společnosti Alfa Laval Jak dosáhnout cílů v oblasti udržitelnosti a úspory nákladů pomocí optimalizace CIP usnadňuje seznámení s technologickými inovacemi a určování možností úspory nákladů. Zkušenosti zákazníků z praxe dokládají nezbytnost modernizace zásadního zařízení CIP, jako jsou ventily, čerpadla, hlavice na čištění nádrží a míchadla.

CIP Sustainability Optimization Brochure 640x360
.

Spokojení zákazníci

Yörükoğlu Süt case story 640x360
Dabur case story 640x360
Alfa Laval LKH pumps Dairy case story 640x360

Yörükoğlu Süt, Turecko

„Zjištění, jak mohou společnosti Alfa Laval a Tetra Pak přispět k našemu programu udržitelnosti prostřednictvím úspor vody a energie, nám otevřelo oči.“

 Burak Aksoy, ředitel závodu, Yörükoğlu Süt. 

 

Přečtěte si příběh o Yörükoğlu Süt, Turecko

Dabur Naturelle, Dubaj

„Jsme přesvědčeni, že ekologická udržitelnost je základním prvkem obchodního úspěchu.“ 

Subba Rao, vedoucí mezinárodních operací, Dabur International.

 

Přečtěte si příběh společnosti Dabur Naturelle, Dubaj

Společný audit společností Alfa Laval a Tetra Pak

„Chtěl jsem se ujistit, že nová čerpadla zvládnou svou práci, ale čerpadla LKH předčila má očekávání.“

Vedoucí údržby mlékárny, Velká mlékárna, Dánsko.

 

Přečtěte si příběh o společném auditu

        

.

Vyberte si ty nejúčinnější produkty pro své základní technologie CIP

Čerpadlo Alfa Laval LKH Prime

Díky kombinaci pokročilé technologie „air screw“, optimalizované geometrie oběžného kola a krytu čerpadla Alfa Laval Prime překonává očekávání odvětví, pokud jde o tichý chod, efektivitu provozu, sníženou spotřebu energie a uhlíkovou stopu. Čerpadlo Alfa Laval LKH Prime je navrženo tak, aby splňovalo nejpřísnější normy a hygienické požadavky.

LKH 高效自吸泵-LKH high-efficiency self-priming pump

Alfa Laval ThinkTop® V70

Alfa Laval ThinkTop® V70 je další generací špičkových snímacích a řídicích jednotek společnosti Alfa Laval pro hygienické ventily.Sú určené na montáž na naše ventily Mixproof z radu Unique. Nabízí vůbec nejrychlejší rázové čištění sedla v odvětví. K odstranění produktu s nízkým obsahem tuku z ventilu navíc stačí jedno ‚rázové čištění sedla‘. Její bezkonkurenční výkon může snížit spotřebu vody a odpadní vody až o 90 %

阿法拉伐自动阀门控制器

Rotační tryskové hlavice Alfa Laval TJ

Produktová řada Alfa Laval zařízení k čištění nádrží s rotačními tryskovými hlavicemi umožňuje dokonalé čištění a zaručuje vysokou kvalitu konečného produktu, vyšší celkový výkon a snížení provozních nákladů až o 70 %. Vyhněte se znečištění s opakovatelným vzorcem čištění v rozsahu 360° a snižte nároky na spotřebu vody a chemikálií.

rotary jet head tj 640x360

Rotační tryskové míchadlo Alfa Laval

Rotační tryskové míchadlo Alfa Laval plní dvojí funkci. Jedna jednotka dokáže míchat kapaliny, dispergovat plyny a prášek bez nutnosti použití samostatného zařízení pro jednotlivé procesy, což přináší značné úspory. Po dokončení procesu míchání lze trysky míchadla použít k rozštřiku čisticích kapalin v nádrži, aby se účinně vyčistil její povrch

rotary jet mixer right side 640x360
.

Kontaktujte nás a objednejte si audit zařízení, nebo pokud chcete poradit, jak začít se zlepšováním udržitelnosti

Chcete dostávat náš zpravodaj near a mít přehled o našich produktech, službách a tématech udržitelnosti?
Souhlas se zpracováním osobních údajů
.

Realizujte svou strategii udržitelnosti

Zvyšte úspory energie a vody a snižte emise z hygienických procesů na výrobních linkách. Náš měsíční zpravodaj near přináší příběhy o tom, jak zákazníci společnosti Alfa Laval v mlékárenském, potravinářském, nápojovém, kosmetickém a farmaceutickém průmyslu snižují vliv na životní prostředí. Co je dobré pro lidi a planetu, je dobré i pro vaši firmu.

near subscribtion