Centrální zásobování teplem

Deskové výměníky tepla a systémy Alfa Laval hrají v centrálním zásobování teplem klíčovou roli. Tento spolehlivý a ekologický způsob zásobování teplem umožňuje flexibilně využívat různé zdroje ohřevu včetně energie z obnovitelných nebo recyklovaných zdrojů.

district-heating-banner 640

Úsporná a energeticky účinná řešení

Centrální zásobování teplem dodává teplo z centrálního zdroje přes předávací stanice do jednotlivých budov. Kompaktní deskové výměníky tepla a systémy vytápění Alfa Laval jsou klíčové části sítě centrálního zásobování. Oproti trubkovým výměníkům tepla, které se dříve používaly v systémech centrálního zásobování teplem, pomáhají energeticky úsporné deskové výměníky tepla snížit provozní náklady a dopad na životní prostředí. Výměníky tepla a systémy Alfa Laval se používají v systémech centrálního zásobování teplem na celém světě.

Komfortní a flexibilní použití

Centrální zásobování tepla znamená pro spotřebitele bezproblémový způsob dodávek energie. Centrální zdroj systému zásobování teplem je komfortnější a účinnější než malé individuální systémy vytápění v jednotlivých domech. Možnosti využití obnovitelné a recyklované energie ze zdrojů, jako jsou průmyslová výroba nebo spalování odpadů, činí ze systému centrálního zásobování teplem flexibilní a energeticky účinné řešení.

360° portfolio servisních služeb

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající výsledky