Čištění

Prodloužení životnosti zařízení

Udržování zařízení v čistotě může mít zásadní význam pro efektivitu provozních procesů. S využitím našich služeb čištění obnovíte optimální stav procesních povrchů, čímž snížíte náklady na údržbu a prodloužíte životnost svého zařízení. Úsporou energie můžete také snížit své provozní náklady.

Služby čištění pro každou potřebu

Alfa Laval nabízí celou řadu systémů pro chemické čištění na místě (CIP) a čisticí prostředky speciálně navržené a určené k odstranění různých typů nánosů a usazenin z výměníků tepla, separátorů a zařízení pro dopravu kapalin.

Používáme pouze pečlivě vyvinuté a ekologicky šetrné chemikálie.

Systémy CIP (čištění v místě instalace)

Vyberte si z široké nabídky modulů a systémů CIP Alfa Laval vyrobených z nerezové oceli nebo polyethylenu.

Případně můžeme navrhnou systémy CIP pro vaše výměníky tepla nadměrné velikosti nebo pro nebezpečné oblasti, které vyžadují zařízení odolné proti výbuchu.

Čisticí chemikálie

K zajištění bezpečného odstranění nežádoucích usazenin z povrchu zařízení doporučuje společnost Alfa Laval speciálně vyvinuté netoxické čisticí prostředky s nízkým dopadem na životní prostředí. Tyto prostředky byly důkladně testovány v naší laboratoři, aby nedošlo k narušení materiálů těsnění nebo topné plochy. 

Další chemikálie

Kromě chemických čisticích prostředků má společnost Alfa Laval v nabídce také řadu dalších chemikálií pro zvýšení efektivity separátoru a chemikálií pro manipulaci s pitnou vodou. Ty jsou speciálně vyvinuty pro použití s našimi vysokorychlostními separátory a odsolovacími zařízeními.

Jak to funguje

Naši odborníci:

  • Doporučí čisticí prostředky v závislosti na zařízení a jeho použití
  • Poskytnou služby čištění i pro zařízení, která nejsou od společnosti Alfa Laval
  • Provedou služby čištění na místě nebo v servisním centru

 

Hledáte konkrétní službu?

cleaning services 640x360

Deset skvělých tipů, jak udržet zařízení Alfa Laval v tom nejlepším stavu