Arctigo

Servisní služby Alfa Laval

Se servisem Alfa Laval zcela bez starostí

Stejně jako nové auto potřebuje servis a pravidelnou údržbu, i technická zařízení potřebují odpovídající péči, aby mohla po celou dobu své životnosti podávat co nejvyšší výkon. 360° portfolio servisních služeb Alfa Laval nabízí všechny druhy servisních úkonů pro udržení vysoké výkonnosti, bezporuchovosti a účinnosti vašich průmyslových chladičů vzduchu Alfa Laval po celou dobu jejich životnosti.

S vámi během celé životnosti vašeho zařízení

Partneři z Alfa Laval jsou s vámi po celou dobu životního cyklu vašeho zařízení - od instalace a uvedení do provozu přes provádění údržby a monitorování zařízení v provozu až po repasi a případnou přestavbu. Naší prioritou je neustálý optimalizovaný výkon vašeho zařízení.

Naše globální servisní síť

Za více než 130 let existence naší společnosti jsme vybudovali síť servisních center, která jsou orientovaná na specifické podmínky místních trhů. Naši servisní technici jsou tak připraveni pomoci svým zákazníkům téměř ve 100 zemích světa a přitom s nimi mluvit jejich rodným jazykem. V praxi jsme schopni úspěšně vyřešit i ty nejkomplexnější problémy. 

Další informace o servisních službách Alfa Laval 

Produkty Alfa Laval Arctigo

Alfa Laval Arctigo IS 

Soubory ke stažení