Geotermální vytápění

Geotermální voda je úsporným a ekologickým způsobem výroby tepla. Společnost Alfa Laval má požadované aplikační znalosti a moderní technologii pro účinné začlenění tohoto zdroje obnovitelné energie do sítí centrálního a lokálního zásobování teplem.

geothermal heating 640x360

Vždy dostupná energie

Geotermální vytápění, které využívá energii z nitra země, je ekologickým řešením, které omezuje spotřebu fosilních paliv. Není přitom závislé na povětrnostních podmínkách, je dostupné vždy. Geotermální vytápění se obvykle používá jako doplněk k jiným zdrojům tepla. Jednou z významných aplikací je využití teplé vody k vytápění budov a přípravě teplé vody. Jestliže bude teplota geotermální vody dostatečně vysoká, může se přivádět přímo do výměníku tepla a potom se použít v systémech centrálního zásobování teplem.

Aplikační znalosti a moderní technologie

Společnost Alfa Laval využívá své bohaté znalosti s aplikací geotermálního vytápění k vytváření optimálních řešení pro využití geotermální energie. Vyrábíme moderní technologii – od geotermálních studní až po předávací stanice systému centrálního zásobování teplem. Naše výměníky tepla s certifikací AHRI s deskami z nerezové oceli nebo titanu a předřazené filtry ALF jsou optimální volbou pro použití korozivních médií, jako je geotermální voda. 

360° portfolio servisních služeb

 

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní portfolio servisních služeb pro zachování prvotřídní kondice vašeho zařízení.

Kontaktujte nás a zjistěte jak zvýšit výkonnost vašich zařízení.

 

Nebyly nalezeny žádné odpovídající výsledky