Zpracování tuků a oleje | Alfa Laval

Zpracování tuků a oleje

Alfa Laval nabízí vše, co potřebujete k extrakci oleje a tuků z jakékoliv olejniny. Alfa Laval je přední světovou společností ve vysoce specializované oblasti systémů a zařízení pro výrobu rostlinných a živočišných tuků a olejů. Našimi moderními a často patentovanými technologiemi určujeme vývoj celého průmyslového odvětví a umožňujeme vám přizpůsobit výrobu změnám v poptávce.

fat and oil processing 640x360

Zpracování tuků a olejů

Dodáváme řešení pro odslizení olejů, neutralizaci, winterizaci, bělení,  dezodorizaci, hydrogenaci, odkyselení a frakcionaci tuků na výrobu mýdla.

Díky našim řešením a našemu výrobnímu know-how získáte potřebou flexibilitu pro rychlou reakci na sezónní změny v poptávce, na vývoj na jednotlivých trzích a na celosvětovou komodizaci základních zemědělských výrobků.

Alfa Laval poskytuje flexibilní řešení, které vám umožní rychle, účinně a spolehlivě přizpůsobit výrobu měnícím se požadavkům a specifikacím spotřebitelů.

TocoBoost - Nominated for Danish Industry's Product Award 2015

Alfa Laval TocoBoost has been nominated for Danish Industry's Product Award 2015. A new technology that can extract valuable nutrients such as Vitamin E in the production of edible oil - nutrients that otherwise would be lost.