Výroba Hard Seltzeru

Vzrůstající popularita hard seltzerů otřásá v základech průmyslem výroby alkoholických nápojů. V průběhu několika let se vzhledem k touze po nízkokalorických alternativách s nízkým obsahem cukru a sacharidů očekává trojnásobná spotřeba. Tento trend vytváří velké příležitosti pro nové značky, které by mohly přijít na trh a uspokojit rostoucí poptávku. Rychlé uvedení seltzeru na trh, které vám zajistí konkurenční výhodu, však vyžaduje správné vybavení a know-how. S tím Vám může pomoci Alfa Laval.

hard seltzer introimg640x360

Společnost Alfa Laval má bohaté zkušenosti získané během desítek let spolupráce s výrobci kvašených a destilovaných nápojů. Zároveň disponuje kompletním portfoliem řešení procesních linek ideálních pro výrobu hard seltzeru. Spolupracujte s námi ještě dnes a my Vám ukážeme, jak vytěžit ze zavádění výroby seltzeru.

Jste pivovarník?

Mnoho pivovarů zkoumá, jak využít rostoucí trh s hard seltzerem. Pokud už patříte k pivovarům, které chtějí rozšířit svou nabídku o tento produkt, jste na správném místě. Společnost Alfa Laval Vás může podpořit znalostmi a technologiemi, které umožňují rychle přizpůsobit Vaše stávající zařízení a začít vyrábět vysoce kvalitní seltzery vyhledávané spotřebiteli na Vašich klíčových trzích.Spolupracujte s námi a vydejte se na tuto cestu ještě dnes

Jste v oboru výroby alkoholických nápojů nováčkem?

Růst hard seltzerů přitahuje zájem různých společností z nápojového průmyslu i mimo něj, stejně jako všech nově vznikajících podniků. Pokud chcete začít od nuly, společnost Alfa Laval Vám může být partnerem a zajistit spolehlivou a kvalitní výrobu s rychlým uvedením na trh. Naši odborníci z oboru Vám pomohou při návrhu výrobní linky. Máme širokou nabídku osvědčených zařízení, díky nimž budete moci zajistit rychlé spuštění provozu.

Začněte svou cestu se seltzerem tím, že nás kontaktujete ještě dnes

Kompletní řada řešení pro výrobu hard seltzeru

Chcete upravit stávající pivovar nebo postavit výrobní linku od nuly? Bez ohledu na konkrétní potřeby má Alfa Laval k dispozici širokou škálu osvědčených technologií, které Vám pomohou. Kroky procesu a naše řešení jsou znázorněny níže, přičemž nejdůležitější části jsou zvýrazněny.

hard-seltzer-process-diagram

Aldox Core 640x360.jpg

Systémy odplynění vody (DAW)

Řada modulů pro odplyňování vody Alfa Laval ALDOX se vyznačuje všestrannou koncepcí konstrukce pro odplyňování teplé nebo studené vody pro libovolný výkon v rozmezí 10 až 1 600 hl/h. Je prokázáno, že dosahuje hladiny DO nižší než 0,01 ppm a účinnost CO2 přesahující 95 %.

Více informací

brew_750e_product640x360.png

Odstředivé
separátory

Odstředivky řady Brew společnosti Alfa Laval jsou vhodné pro specifické potřeby výrobců hard seltzeru. Osvědčily se při zvyšování výnosů a reakci na změny v poptávce, přičemž docilují minimálního okysličení produktu a nejvyšších hygienických standardů.


Více informací

Sycení, míchání a dávkování

Alfa Laval Carboblend je osvědčený systém pro míchání a sycení nápojů. Carboblend zajišťuje kontinuální a přesné míchání a sycení nápojů, což z něj činí základní zařízení pro výrobce seltzerů.

Více informací

placeholder_640x360.png

Realizace v kompletním rozsahu

Společnost Alfa Laval nabízí kompletní produkty a řešení, která splní všechny Vaše potřeby, ať už se jedná o úpravu stávajícího výrobního zařízení, nebo o vybudování zcela nového provozu na výrobu hard seltzeru. Pomůžeme Vám se vším od projektování až po uvedení do provozu.


Více informací

Spolehlivý partner od začátku do konce

Ať už upravujete stávající výrobní zařízení, nebo stavíte zcela nové zařízení na zpracování hard seltzeru, společnost Alfa Laval disponuje zkušenostmi v oboru, které Vám umožní rychlé zprovoznění. Náš tým Vám navrhne výrobní linku a pomůže s řízením projektu, stejně jako nainstaluje a uvede do provozu nové vybavení a vyškolí Váš tým k jeho efektivní obsluze. Naším cílem je zajistit, aby vše, co potřebujete, fungovalo od prvního dne tak, jak má.

Kontaktujte nás ohledně Vašeho projektu výroby hard seltzeru

 

 

featured brands

Unikátní technologie pro výnosní výrobu seltzeru

S vybavením společnosti Alfa Laval získáte nejen technologii, která se osvědčila v širokém spektru nápojových aplikací. Získáte také přístup k jedinečným konstrukčním řešením. Díky nim snížíte náklady a zároveň zajistíte kvalitu výrobků, kvůli které se k Vám zákazníci budou vracet. Jednou z klíčových inovací je jediná plně hermetická technologie separátoru se spodním plněním na trhu, která současně minimalizuje okysličení a výrazně snižuje spotřebu energie.

Více informací o našich špičkových separačních technologiích pro potravinářské a nápojové aplikace

Odborný servis a podpora - bez ohledu na to, kde se nacházíte

U společnosti Alfa Laval jsou zařizení jen začátek. Všechna naše řešení jsou podporována celosvětovou sítí servisních odborníků, kteří Vám mohou poskytnout podporu kdekoli a kdykoli budete potřebovat. Společně s rychlým dodáním náhradních dílů je tu naše servisní síť, která poskytuje naprostý komfort spolehlivého a dlouhodobého provozu Vašich systémů. Pro maximální jistotu životnosti a lepší kontrolu nad rozpočtem nákladů na údržbu Vám můžeme nabídnout také individuální servisní řešení na míru v rámci servisní smlouvy Alfa Laval.

separator service troubleshootingv2

Chtěli byste se dozvědět více o řešeních pro Hard seltzer?

Tyto informace jsou ukládány a zpracovávány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů.