Zpracování zvířecího tuku

Ať už se specializujete na tuky ze suchozemských zvířat, jako jsou krávy, prasata nebo kuřata, nebo pracujete ve výrobě rybích olejů, Alfa Laval vám může pomoci maximalizovat výnosy, kvalitu a efektivitu vašeho provozu. Díky spojení špičkových aplikačních odborných znalostí s naším rozsáhlým produktovým portfoliem vám poskytujeme nejlepší řešení pro všechny fáze zpracování zvířecího tuku – od extrakce až po následnou rafinaci zvířecího tuku.

Animal and fish fat refining

Jednička v rafinaci zvířecího tuku

  • Maximální výtěžnost procesu a minimální ztráty produktu
  • Nejvyšší kvalita produktu díky šetrnému zpracování
  • Řešení, která v případě potřeby splňují nejpřísnější hygienické normy
  • Možnost integrace CIP pro maximální bezpečnost potravin
  • Vysoká energetická účinnost pro nízké provozní náklady

Alfa Laval je poskytovatel kompletních řešení pro procesy extrakce a rafinace zvířecího tuku, který nabízí jak technologii, tak know-how potřebné k maximalizaci výkonu závodu. Náš tým aplikačních expertů vám pomůže najít optimální řešení pro zpracování tuku na základě vašich požadavků, typů vstupních surovin, provozních podmínek a kapacitních požadavků.

Spolupracujeme s vámi po celý životní cyklus vašeho zařízení na zpracování zvířecího tuku, abychom zajistili vysokou návratnost investic a nízké náklady v průběhu životního cyklu. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak můžeme podpořit váš provoz.

 

Žádost o nabídku

Refining-fat-from-land-animals.jpg

Rafinace tuku ze suchozemských zvířat

Alfa Laval nabízí široké spektrum řešení pro rafinaci jedlých i nejedlých zvířecích tuků. Tyto systémy se vyznačují vynikající kvalitou výrobků, minimem odpadu, vysokou flexibilitou a nízkou spotřebou energie.

Zjistěte více o našich řešeních pro:

Rafinaci jedlého oleje

Zpracování hovězího a drůbežího masa

Refining-fish-oil.jpg

Rafinace rybího oleje

Naše řešení pro rafinaci rybího oleje jsou navržena tak, aby splňovala všechny požadavky. To zahrnuje odstranění perzistentních organických chemikálií, např. stop PCB nebo DDT, stejně jako provedení deodorizace při nízkých teplotách pro zachování tepelně citlivých mastných kyselin, jako je DHA/EPA, v jejich přirozené, bioaktivní formě.

Objevte naše řešení pro:

Rafinaci jedlého oleje

Zpracování ryb

Předúprava zvířecích tuků pro produkci HVO

Nejedlý zvířecí tuk je běžnou surovinou pro výrobu HVO. Alfa Laval nabízí kompletní systémy předúpravy, které odstraňují fosfor, stopové kovy, chloridy, polyetylén a další nečistoty. Procesní sekce pro odstraňování chloridů a polyetylénu jsou volitelné v závislosti na kvalitě suroviny.


Zjistěte více o našich systémech předúpravy HVO

Biofuels 640x360
Fat and oil processing 640x360

Řešení pro rafinaci jedlého oleje

Alfa Laval nabízí řadu řešení pro rafinaci všech typů jedlých olejů. Zjistěte, jak s našimi inovativními řešeními můžete zajistit vysokou kvalitu a výtěžnost produktu a zároveň minimální ztrátu produktu a nízkou spotřebu energie.


Přečtěte si více o rafinaci jedlého oleje

Produkty

Klíčové komponenty pro zpracování zvířecího tuku

Použití

Poskytování nejlepších možných rybích produktů

Pelagia je přední světový výrobce produktů z pelagických ryb. Cílem společnosti je využít 100 % ryb pro lidskou spotřebu a poskytovat nejlepší možný rybí tuk a rybí moučku. Sezóny jsou krátké a je důležité, aby výroba probíhala hladce. Vzhledem k tomu, že Alfa Laval přijímá celkovou odpovědnost za své zařízení, je společnost Pelagia schopna dostát svému slibu.

Podívejte se na video, kde vám o své spolupráci s Alfa Laval řeknou přímo lidé ze společnosti Pelagia.

>